Limba cont

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de •тнє♥яσ¢к•, 7 Mar 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Daca limba originala a contului a fost ceha . Dupa fuziunea serverelor cz cu eg2 as vrea sa o schimb in romana se poate asa ceva ? Daca da, cum ?
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Si dece il vrei in romana ? nu mai stii sa citesti ceha :)))
    Dupa cate stiu eu, intrii pe www.darkorbit.ro si dupa ce te loghezi cu contul pe prima pagina poti sa-ti alegi limbajul de joc. ( sper sa nu fie vulgar :) )

    scuze, inainte ca sa te loghezi pe prima pagina ai sus in stanga un drapel, acolo poti sa-ti alegi drapelul ( de defilare )
     
    Modificat ultima dată: 7 Mar 2019
  3. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Din câte știu eu, dacă ai creat contul pe un server dedicat unei anumite limbi, nu vei putea schimba limba în care joci. Poți încerca cu a sugerat @BROSCOIUL , însă dacă îmi amintesc eu bine, nu va merge.
     
  4. omul.negru

    omul.negru User

    Functioneaza, dar trebuie sa se logheze pe www.darkorbit.ro si pe pagina de logare sa se logheze cu nava si dela steag : presupun ca la el este steagul cehiei, acolo trebuie sa il schimbe cu cel romanesc si a schimbat automat pe limbajul romanesc