Suport licitatie

Discuție în 'Probleme generale' creată de OutofControlGoli, 4 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Era ora 09:56 azi dimineata si am bagat 106 milioane credite la iris..cand am vazut ca licitatia de ora 10:00 s-a dus am dat sa vad daca l-am castigat si nu imi apare niciun iris nici creditele inapoi..Eu am apasat cu click-ul pe IRIS la licitatie si am bagat acolo 106.400.000 milioane credite la iris m-am uitat atent si scria: Drona power cu 2 sloturi. Cand vad la log-ul meu zice ca am castigat log file..dar la istoricul licitatiei zice ca nu eu am castigat log file ci altcineva...! Ce se intampla ca am apasat cu grija pe IRIS nu pe altceva! Si mai repet inca odata: Am apasat pe IRIS la licitatie si scria in rubrica acolo Drona power cu 2 sloturi..ei bine am bagat 106.400.000 milioane si cand vad la log cica am luat log file cum ... nu stiu ce se mai intampla va rog rezolvati aceste bug-uri sau ce o fi ele!
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Aceasta problema o rezolvi cu supportul. Cu siguranta ai introdus in locul gresit suma de credite.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.