Licitatie

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de razvan0606, 10 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. razvan0606

    razvan0606 User

    Eu dau o suma extrem de mare pe un Goliath la LICITATIE(in jur de 3120000)si mereu dau mai putin decat celalalt care a dat deja licitatie.Am un prieten care a dat abia 1500503 pe el si a mers si cand am vrut sa-l iau cand a licitat el nu a mers si mi-a luat toti banii.Acum pe bune rezolvati problema asta si imi vreau si cei 5000000 credite inapoi(macar atat)!!!
     
  2. -boghyy-

    -boghyy- User

    e o mare prostie (parerea mea) cu ''inapoierea creditelor''pentru ca ,vara trecuta luam 10 camuflaje cu 7 milioane (mereu ) si acuma nici cu 20 de mil nu le iau ,si nu am incercat doar intr-o zi ...si nu doar la camuflaje (cele de 50 le luam cu 60 acuma nici cu 150 nu iau ) peste tot au crescut preturile...
     
  3. razvan0606

    razvan0606 User

    Sunt de acord cu -boghyy-
     
  4. Creditele sunt date inapoi dupa ce s-a terminat licitatia. Poti sa bagi 500 milioane pe un goli si sa` nu-l iei.. dar poti sa bagi si 10 milioane si sa-l iei. ( Norocul )

    Daca la licitatie nu ai castigat produsul respectiv , iar Creditele nu ti-au venit inapoi , scrie la suport.. pe forum gasesti intrebari si raspunsuri legate de joc , cat si probleme din chat. Adminii de pe forum nu te pot ajuta cu problemele de pe cont.
     
    RazvanTare și bubuletz apreciază asta.
  5. razvan0606

    razvan0606 User

    Deci e imposibil sa mai luam un Goliath!!Si sunt chiar nemultumit la cum a ajuns DarkOrbit!

    Mai frate,de cate ori nu mi-au dat creditele inapoi!Cred ca e a 5-a sau a6-a oara cand mi se intampla!!!

    Imi astept banii!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Dec 2013
    -boghyy- apreciază asta.
  6. -boghyy-

    -boghyy- User

    daca chiar nu ai primit c inapoi,trimite un tiket la suport si spune-le problema ;)
     
    •тнє♥яσ¢к• apreciază asta.
  7. Atunci scrie la suport.... Forum-ul nu te poate ajuta cu problema... doar suportul.
     
  8. de cand 3 mil. C este o suma mare ? ...eu nu iau un aplificator de 10 ore cu peste 100 mil. C !
    in plus, eu zic ca unele preturi au scazut iar altele au crescut .. ex: un iris acum se ia cu vreo 50-70 mil. C .. inainte se pierdea si cu 300 mil. C :| ( mi s-a intamplat )
     
    bubuletz apreciază asta.
  9. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Ce nu ai inteles din ceea ce ti-a fost transmis deja??

    Interventie corecta Ψ•»Bζά¢к†Łίήкίή™«•Ψ, multumim.
     
  10. razvan0606

    razvan0606 User

    Cand mi-am primit eu banii??????(Dupa un raspuns bun sterg subiectul)
     
  11. Te adresezi suportului şi ei îţi pot confirma, pe baza log-ului tău din Uridium / Bilanţ, data şi ora la care ţi-au fost returnate creditele.

    Acest lucru îl poţi face însă şi tu, prin verificare secţiunii Uridium / Bilanţ.


    ...şi cum deja ţi s-a mai recomandat să te adresezi suportului....

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.