Licitatia

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de HIVpozitiv, 15 Sep 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. HIVpozitiv

    HIVpozitiv User

    HIVpozitiv GE6, ID:101493505

    Am câstigat item-uri la licitatie, creditele le-am consumat, dar item-urile nu apar in inventar. La fel si Log-files, desi le-am licitat si castigat, am tot atâtea câte aveam si inainte de licitatie.

    Este un bug/eroare?
    Sau cumva am primit un fel mai special de bann ?
     
  2. MisterX

    MisterX User

    am pierdut ieri 5 000 000 000 cu licitatia si nu am primit nici-un booster , e problema de la ei!
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  3. MisterX, s-ar putea sa ai succes daca faci support, cu cerere sa ti se dea inapoi creditele ... sau, si mai bine, boosterele licitate si câstigate.
     
  4. obylica

    obylica User

    probleme cu licitatia am si eu doar o drona am primit deci am castigat doua si creditele s-au tras!
     
  5. Offff, iar licitatia !!!

    Asa cum am mai raportat zilele trecute, Codul CAPTCHA nu poate fi introdus, de aceea nu merge nici codul de bonus si nici licitatia.

    Admini, REZOLVATI URGENT !!

    [​IMG]89313759 EG6 -•»Σxтλѕy«•-RO
     
    Flavius1506 apreciază asta.
  6. Offff, iar licitatia !!!
    Asa cum am mai raportat zilele trecute, Codul CAPTCHA nu poate fi introdus, de aceea nu merge nici codul de bonus si nici licitatia.
    Admini, REZOLVATI URGENT !!Flavius1506
     
  7. Asa cum am mai raportat zilele trecute, Codul CAPTCHA nu poate fi introdus, de aceea nu merge nici codul de bonus si nici licitatia.

    MAI BINE ELIMINATI CODUL CAPTCHA PANA SA-L REPARATI
     
    Flavius1506 apreciază asta.
  8. Asa cum am mai raportat zilele trecute, Codul CAPTCHA nu poate fi introdus, de aceea nu merge nici codul de bonus si nici licitatia.

    MAI BINE, PANA SA-L REPARATI, ELIMINATI CODUL CAPTCHA !!

    ...sau poate ca ar trebui sa uitam de jocul asta si sa ne vedem de altele !!


    [​IMG]89313759 / eg6 / -•»Σxтλѕy«•-ŘØ​