Lasere prometheus

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de MarmotaUcigasa#69, 2 Feb 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salutare as avea si eu o intrebare,as dori sa stiu daca aceste lasere noi"prometheus" sunt mai avantajoase ptr batai intre playeri fata de cele vechi(plasmoide,magmadril).Ptr npc noi sunt foarte bune prometheusurile dar curiozitatea mea e daca sunt si bune impotriva jucatorilor.
     
  2. Nu . Prometheus are 212 dmg , magmadril 212+5 pe inamici . Matematica e simpla . Trage tu concluzia .
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    conform FAQ-ului publicat în forum laserul prometheus are daunele nominale 210 însă odată la 5 secunde are un bonus de daune (a cărei valoare nu este însă specificată). din experiența altor colegi care au ceva mai multe lasere prometheus se pare că totuși acel bonus de daune face diferența într-o luptă !

    ps: poate ne ajută althea cu valoarea acelui bonus.
     
    Tibles și styv86 apreciază asta.
  4. Bismut

    Bismut User

    Iti ofera daune duble la fiecare 5 secunde, asta inseamna +20% daune, plus ca pe hartile Black Light provoci daune de 3,5x mai mari, so laserele prometheus sunt cele mai bune...in opinia mea mult prea bune.
     
    Modificat ultima dată: 9 Feb 2019
  5. exita un FAQ pentru laserele astea ??? sau ceva de unde ma pot informa despre ele ?
     
  6. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    >>Aici<< poți găsi informațiile pe care le cauți.