LAG INFERNAL

Discuție în 'Probleme generale' creată de *©*NietzSScheaN*©*, 14 Aug 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Era vorba de lagul din porti , nu de pe harti, pe harti nu am lag, ci doar in porti in special duminica!!! Nu e vb de pc-ul sau netul meu!!
     
  2. AENZUB

    AENZUB User

    Salutare ,ce sa mai spunem azi ati facut bingo , pana acum aveati lag doar inainte si pe parcursul la dublu recompense din portile de duminica.
    Hartile una cate una se blocheaza si nu se mai poate face nimic din cauza lagului ...
    Spor la joc !
    Global Europa 1
     
  3. kk12

    kk12 User

    Am luat si eu premium dupa foarte mult timp (una din putinile dati cand am facut acest lucru).La cum merge jocul azi si la cum se sterg unele postari deja regret acest lucru.
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  4. EG-1 lag in portale ( termenul pe care l-as folosi e ''deep freeze'' ..... da' ce stiu eu ;) ) Anno Domini 2018-01-07 ora 17:50. intru in Gamma la valul de kristaloni si boom pe motiv cauzal din inertie :D