Bug Kamikaze P.E.T

Discuție în 'Probleme generale' creată de ^^TheThor^^, 25 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Uitati ce patesc dupa ce dau cu Kamikaze cu P.E.T-ul :
    1. Am dat Kamikaze
    2. Am reparat P.E.T-ul
    3. Am dat " Reincarca aceasta pagina" la browser in timp ce Cooldown-ul modului Kamikaze este in proces .
    Apoi am obesrvat ca P.E.T-ul meu este distrus. Uridium-ul mi-a fost luat la ambele costuri de reparare . Sigur am reparat P.E.T-ul . De precizat >> dupa ce am pus P.E.T-ul pe Kamikaze nu am pus tinta pe nimic. VA ROG sa rezolvati cat de curand aceasta eroare/bug . Multumesc ;) !!
     
    Modificat ultima dată: 25 Ian 2015
  2. relax

    relax User

    Sfatul meu.. nu mai da reincarcare la pagina dupa ce repari petul si astfel vei scuti uridiumul de o reparare... cum ti se pare, e ok ce zic ?
     
  3. E ok... dar este o eroare enervanta ... Eu nu am super PC si din cand in cand mai dau " Reincarca aceasta pagina " si uit ca am dat kamikaze ...
    :|
     
  4. relax

    relax User

    Daca dai kamikaze, repari petul si il tii oprit, apoi reincarci.. tot stricat il gasesti ? Sau pur si simplu oprit ?
     
  5. Pur si spimlu oprit !!
     
  6. relax

    relax User

    Atunci nu ar trebui sa ai probleme nici cu reincarcarea paginii.. sper ca ai prins ideea.
     
  7. Fără un userID, problema ta este ca şi inexistentă şi, ca atare, nu am ce raporta drept problemă! Nu pot renunţa nici la Premium şi nici nu pot face un downgrade la calculator pt. a verifica cele susţinute de tine.
     
  8. .=sg1=.

    .=sg1=. User

    Am patit si eu ceva asemanator....daca apesi repede de doua ori ca sa ti se repare petul, te costa dublu ( 700 uri (la mine)).
     
  9. Asemănarea fiind costul?! :rolleyes:
     
  10. .=sg1=.

    .=sg1=. User

    Da.La dublu daca te grabesti.
     
  11. Ce
    Ceea ce afirmi tu se vreifica si la mine. Am patit acelasi lucri de cateva ori.
     
  12. -M4fyotu-

    -M4fyotu- User

    luati-va premium si nu mai aveti de ce sa va plangeti,sau nu mai folositi kamikaze.
     
  13. mobob

    mobob User

    mda sigur....

    exact ca ala:" ce te vaiti ma ca iti rugineste tabla pe dacie...i-ati mercedes,si nu mai rugineste..."
     
    chiradal și -M4fyotu- apreciază asta.