Jucători, design-uri şi servere

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de RazvanTare, 1 Noi 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. RazvanTare

    RazvanTare User

    Nu stiu daca aici ar trebui sa intreb,dar ce s-a intamplat cu playerii?Adica,la sectiunea actualizari si idei rar mai e cate un post nou,pe eg 3pe chatul global e liniste cam mereu...Acum 2 ani,pe vremea asta era chatul plin,erau multe posturi pe forum si locuri unde sa iti dai parerea,dar ce s-a intamplat de s-au lasat atatia...?Sunt eu chior sau nu prea mai e activitate?Tin minte ca parca s-au revoltat jucatorii de la acel update de a face fiece design o nava,facand sa dispara de pe joc navele fara design...VChiar atat de rea a fost chestia aia pt playeri?Pe mine ma ajuța mult aceasta actualizare...Si ma va ajuta!Sper ca nu am jicnit staff-ul jocului punand aceasta intrebare!Apropo,s-a renuntat la ideaa de a uni toate eg in un singur sv?
     
  2. Nu s-a renunţat la nicio navă / design, s-a schimbat doar modul de a privi lucrurile.

    Ideea nu era de a uni toate server-ele într-un singur server ci de a uni anumite servere într-un server. Nu s-a renunţat la idee, se lucrează la punerea ei în aplicare.

    ...restul ţine de gusturi şi plăceri!