Jucator ce nu joaca corect

Discuție în 'Probleme generale' creată de DeNy, 12 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. DeNy

    DeNy User

    Buna
    Aseara ,an cautarea cutiilor bonus am intilnit un inamic ce nu juca normal.
    Am observat ca nu se afla an apropierea mea pe mini map, si totusi ami luam damage de la acesta
    12.12.2013 - 02:41[​IMG]Ai fost distrus de utilizatorul xxxxx.,nu anteleg cum reuseste sa foloseasca auto aim ,daca ati eliminat toate programele interzise.
    Tin se mentionez ca am fost distrus de mai multe ori an acest mod,si nu este prima data cand raportez acest jucator.Eg 2
    Va multumesc
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 13 Dec 2013
  2. Ar putea fi un program auto aim dar cred ca ai avut lag.Cand ai lag poti primi damage de oriunde si de la toti
     
  3. DeNy

    DeNy User

    nu ami explic cu ce criteriu reusesc administratori sa verifice,ca acest jucator foloseste constant programul ,deoarece nu te poti apropia de el ,ca sta pe confugurare de lasere fara scuturi ,acumulat cu molia ,reuseste sa te afecteze suficient, anainte de a pune tu tinta pe el
     
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Pe langa faptul ca trebuie sa mai inveti sa joci si sa inveti cum sa te aperi si sa distrugi acesti adversari, aceste subiecte le discuti cu suportul jocului.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.