JPA pierdut din nou și probleme de conectare

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™], 21 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Nepăsare, că bine zici nepăsare, mai ales din partea unora de a citi ce s-a scris deja în această temă. :rolleyes:

    Acelaşi lucru l-am menţionat şi în anunţul în română. Numai că trebuie să fie şi citit ...barem citit!
     
  2. rattyionut

    rattyionut User

    la ce te referi cu asta?
    iar noi ce primim ptr ziua de ieri adica dumninca in care nu te puteai loga pe joc?
     
  3. Jurjstyle

    Jurjstyle User

    Daca se va da ceva , se va anunta . ( Sincer 90 % ni se va oferi ceva in opinia mea )
     
  4. rattyionut

    rattyionut User

    nu pot sa ma loghez nici acuma imi ramane blocat la o ,,farama,, de start.
    am curatat cooche/cache si am verificat coneziunea la net si e bn , dar tot nu pot sa ma loghez pe pagina de joc.
    de ce?
    mai este careva in situatia mea?
     
  5. Liviu50

    Liviu50 User

    ma gandeam ca doar la mine e problema...mi-am facut o caruta de nervi cu problema asta...am reinstalat si windowsul...
     
  6. Cer si celor care nu au donat sau nu au pariticpat la JPA sa ni se dea ceva pentru simpla nepasare.Toti suntem nervosi pentru ca am pierdut RBT-uri ... Premium 2 zile ... Deci ... Domnule Orosive , ce spuneti ?
     
  7. Liviu50

    Liviu50 User

    tot lumea e in situatia ta rattyionut:)) e o problema tehnica de la ei,tocmai de dinainte de JPA...
     
  8. Da , din pacate server-ul este picat de ieri ...Toti avem aceasta problema si nimeni nu vine sa ne zica nimic ! Am si bagat bani intr-un joc care nu merge. Macar atat daca faceau ... Dar au si bagat mega happy hour ... in tendinta de a castiga ceva.... DECI : MEGA HAPPY HOUR MERGEA , IAR JOCUL NU .... Bagam bani intr-un joc care nu merge
     
  9. Liviu50

    Liviu50 User

    danutz,daca-mi permiti...treaba asta nu tine de un moderator de forum,cei de sus hotarasc daca si ce ne ofera sa se revanseze:)cei ce se ocupa cu programarea si problemele tehnici,adica echipa bigpoint germana:)
     
  10. Vladut

    Vladut User

    Mai rattyionut,nu vreau sa te supar,dar ce-i cu intrebarea asta la tine???Sunt 4 pagini aici cu jucatori care au aceeasi problema!!!
     
  11. Jurjstyle

    Jurjstyle User

    S-a explicat ca de data asta n-a fost JPA de vina , ci binevoitori care au ... ( floodat ) serverele de joc . Pana se va rezolva problema , degeaba tipati ca nu rezolvati nimic . Cand va fi un alt anunt oficial cu ,, Speram ca problemele s-au remediat ; daca mai aveti probleme mergeti la suport " probabil ca va fi gata . Pana atunci pa pa darkorbit .'


    Edit: Sprea marea mea minune m-am logat .
     
  12. Liviu50

    Liviu50 User

    e inca dimineata:)) nu s-a trezit toata lumea
     
    danutzbolache100 apreciază asta.
  13. Stiu si apreciez ce ai spus mai sus , dar daca ar mai veni din cand in cand cate un Admin , Administrator sa ne spuna si noua ce se intampla , ar fi ceva , nu ? Adica ne-am mai linisti cat de cat
     
  14. rattyionut

    rattyionut User

    vroiam sa aflu daca erau eu singurul.
    nu am timp sa citesc 4 paginii de forum.
    poate un restart ar fi indicat acuma.
    singura nostra ,,joca,, e forumul lor.
    si parca vad ca atunci cand o sa-l faca sa merga o sa ne dea o mare cerere de scuze si atat.:oops::mad::mad::mad::mad:
     
  15. Jurjstyle

    Jurjstyle User

    Mie mi s-a conectat deja de 2 ori pe GE1 cu chrome . Cine stie .. poate am ceva special .
     
  16. .*Junior*.

    .*Junior*. User

    Fratilor numai ca nu merge jocul acu ne luati si gg?e de nemaipomenit noi muncim sa facem 400 si voi le luati!
     
  17. Al3XU

    Al3XU User

    merge darkorbit,
     
  18. .*Junior*.

    .*Junior*. User

    Unde merge ma ca tot blochat este.
     
  19. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Aveti aici anuntul in engleza . Ce e interesant este ca pentru unii merge , pentru altii nu .
    http://en.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/server-issues-21-9-2014.95580/#post-811389[/quote]

    Bună ziua piloți de spațiu,

    Așa cum mulți dintre voi sunt conștienți, au existat unele probleme de astăzi și unii dintre voi nu au fost capabili de a juca, de a participa la APP, și altele mai puțin decât condiții ideale.

    Vrem să știți că sprijinul sunt conștienți de ceea ce se întâmplă și sunt de lucru pentru a obține lucrurile înapoi pe pistă.

    Se pare că există unele care au considerat oportun să ne inunde cu cereri inutile, și în timp ce ne-am vedea o recuperare mai devreme de la ea, sa întâmplat din nou și iată-ne aici.

    Orice întrebări sau nelămuriri cu privire la compensații pentru ziua de azi;
    Sprijin va decide acest lucru. Sunt sigur că dacă nu va fi nici o compensație, vom avea un anunt pentru tine.

    Întrebări și preocupări în ceea ce privește APP de astăzi;
    Din nou, suport va decide ce vine de acest lucru și în cazul în care ceva se decide, vom avea probabil un anunț pentru care, de asemenea.

    Când vom avea mai multe informații, vă va permite să știi. Între timp, vă rugăm să aveți răbdare cu noi. Știm că ești frustrat, și vom face auziți.

    Cu respect,
    Echipa voastră DarkOrbit


    Traducerea a fost facuta cu " goole traducere "

    Scuze , google traducere , am papat un g
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 22 Sep 2014
  20. .*Junior*.

    .*Junior*. User

    Deci au rezolvat sau nu jocu!!!??
     
    EugenVilcea apreciază asta.