JPA pierdut din nou și probleme de conectare

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™], 21 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. faceti ceva la server se incarca 98% si cam asa ramane...
     
  2. Si eu am avut aceasi problema nu mi se incarca :(
    Ar fi bine sa mai fie o data dar fara erori si alt ceva
     
  3. salut all eu cred ca fiecare avem o sansa in a castiga nu se poate ca numai anumiti jucatori sa castige si totusi acest jackpot a fost teribil am incercat sa ma loghez cu 45 de minute inainte si n-am reusit tot se incarca bara , acum e totul pierdut luna viitoare sa speram ca va fi mai bine
     
  4. rokrok90

    rokrok90 User

    nici pina azi nu sa rezolvat problema logarii? helloo ce se intampla cu jocul,de ieri ma tot kinui sa ma loghez.eg5
     
  5. Si eu ca alti jucatori incerc sa ma loghetz de 9 ore si tot asa . se incarca 90% si asa ramane.
     
  6. Vladut

    Vladut User

    Ceva stiri "oficiale" in legatura cu logarea? Sabotorul a fost identificat si eradicat? :)
     
    Boss_Sorinus apreciază asta.
  7. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    21.09. 16:22 Promerium vândut. (2500)
    Ieri da , azi nu :((
     
  8. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Au mai fost probleme de logare identice in trecut doar pentru cei de la RDS.
    E cineva de la alta retea ?
     
  9. boycaa

    boycaa User

    :( pff inca nu sa rrezolvat
     
  10. Romtelecom sunt. S-ar parea ca e generala problema :)
     
  11. ExxxE

    ExxxE User

    eu nici dupa 15 ore nu pot sa ma loghez,sunt liber azi si am zis ca fac ceva pe joc de dimineata))
     
  12. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Mda, bye-bye inca o zi de rabat, premium, uridium ce-l puteam acumula jucand, experienta, onaore, si mai ales SANSA LF4 la care nu am putut culege cutii! DO...seriossss??Nici dupa restart nu merge?
     
  13. ExxxE

    ExxxE User

    azi ai reusit sa te loghezi?
     
  14. Ionut8991

    Ionut8991 User

    ne spune cineva ,cat mai dureaza , problema . cand ne putem loga pe joc.
     
  15. ExxxE

    ExxxE User

    eu nici aseara la mega nu am putut sa iau uridium,nici de dimineata dupa restart nu merge,ce sa zic,toate astea ce zici se pare ca le platim degeaba
     
    danutzbolache100 apreciază asta.
  16. blinckd

    blinckd User

    cata nepasare... nimeni din staff nu ne da un raspuns la ce se intampla...
     
  17. Degeaba ... am pierdut deja o zi de premium ... rabatu ... ceea ce le puteam acoperi in cursul zilei de astazi lejer :) Dar asta e ... Toti vor bani , dar nu merge jocul! Astia cu chibriturile nu se mai ard niciodata .... IAR ADMINII NU INTERVIN SA NE SPUNA NIMIC !!!!!!
     
    Seth[RO] și mihaiapetrei apreciază asta.
  18. Jurjstyle

    Jurjstyle User

  19. dorme si ei la ora asta nu le place munca jeeee nu merge in nici un server jocu
     
  20. ia sa vedem ne da inapoi ce pierdem acum din cauza lor