JPA pierdut din nou și probleme de conectare

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™], 21 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. A mai fost o treaba deasta de nu se incarca si nu mergea jocul de am crezut ca e de la calculatorul meu defapt era de la ei.
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    asteptam de c-am de mult timp ca astia cu chibriturile sa se arda :) dar tot apar chibrituri noi care nu se umezesc la ploaie :((
    poate este greseala noastra ca mai jucam DO :(
     
    *****Genyus***** apreciază asta.
  3. Rusine ... e mega happy hour. Va intereseaza sa donam ? Faceti si voi jocu ..macar atat
     
  4. rattyionut

    rattyionut User

    badaie de joc parca vad ca o sa ne dea ceva gen 500 EE ca sa ne inchida gura.
    dar problema asta persista in continuuare.
    la ce folos recompensa lor daca jocul e la pamant?
     
  5. Salut, dupa jp am iesit dupa joc. Acum am incercat sa intu dar nu merge, ce se intampla cu jocul?
     
  6. Recompensa a fost doar pentru ce-i care au participat la JPA ,acum este o problema generala
     
  7. Eu as fii si de acord cu o recompensa si nu doar pentru ca am asteptat atat... Pentru ca a intervenit acest JPA. Eu sunt de acord cu daune ( Uridium , EE , ) O seara buna
     
  8. Lauurr.

    Lauurr. User

    Eu tocmai am donat la mega happy si am incercat sa ma conectez sa ma "bucur" de uridium dar de unde bag bani in ceva ce nu merge prostie mare daca mai donez vreodata pe DO.
     
  9. rattyionut

    rattyionut User

    de 4 ore incerc sa ma conectez si tot nu merge. dau login si mai ramane un varf de ata sa intre si nu merge.
    :mad::mad::mad::mad::mad:
     
  10.  
  11. nici la mine nu mere
     
  12. De 5 ore incerc sa ma conectez si nu reusesc. Facetzi ceva va rog. Nu se poate asa ceva. Asta e bataie de joc :(((
     
  13. N-ați vrea să vă și citesc ce am scris? Credeți că ați pricepe mai bine? :rolleyes:

    Ai priceput ...fix nimic!:rolleyes:
     
  14. nici pe serverul de spania2 nu merge sa intri in joc. fac astia vreo modificare cine stie cu ce "surpriza" mai sare de data asta.
     
  15. off.. cate postari `una mai tare ca alta`:))) asta este nu merge... este o problema generala , se mai intampla si rele... ce vreti asta e.. asteptam sa fie reparata `stricaciunea` pana atunci gasim noi un film un alt joc ceva sa ne ocupe timpu:)
    PS: Putina intelegere din partea noastra a jucatorilor catre BP nu strica ...
     
    Modificat ultima dată: 21 Sep 2014
  16. boycaa

    boycaa User

    nici pe italia3 nu merge ;(
     
  17. de trei ore bara de loading a ajuns de la 40% la 70%! faceti ceva sau macar spuneti ceva! EG7
     

  18. citeste toata tema,si ai sa vezi ca sa spus ...e greu sa citesti...