Jackpot

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de cipake, 6 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. cipake

    cipake User

    La ce folosesc euro adunati la jackpot?
     
  2. mobob

    mobob User

    momentan la absolut nimic...si nu se stie daca or sa mai foloseasca la ceva pe viitor.
    inainte ,se organiza un turneu,si cistigatorul acelui turneu primea acei eurojackpot care ii avea adunati pe cont in bani reali.dar a fost anulat,urmind,in teorie ,sa fie reorganizat...practic,nu se stie daca va mai fi reintrodus.
     
  3. Mai exact chiar daca castigai Jackpot arena , tu nu primeai nimic din euro care ii aveai (da sa ii bati pe toti in arena si sa fii castigatorul Jackpot ) , sunt numerosi playeri care nu si-au primit banii reali dupa incheiearea evenimentului cea ce imi da de gandit ca ar putea sa fie o inselaciune , (am auzit de la romani care au castigat ).Va rog sa tratati ca atare acest joc .
     
  4. relax

    relax User

    Au si castigat multi romani(cel putin in epoca JPA nu JPB).. las-o asa. Pe de alta parte, da, daca ai fi castigat JPA de pe un cont care a fost banat vreodata, nici nu aveai cum sa-ti permiti sa ceri banii. Povesti, povesti.
     
  5. Am auzit de la playeri care nu au folosit ,,programe speciale" specifice in zilele noastre ...,
    Da cu banatul dar chiar si asa (auzita de un coleg de liceu , a castigat JPA si nu a primit niciun euro , mentonez ca contul lui era pur , original si tot nu si-a primit banii ... ) , o investitie in joc degeaba .
    Te rog sa-mi conirmi ca tu ai luat JPA si ai primit ,,Money" , daca nu te rog sa nu faci afirmatii necorespunzatoare.
     
  6. relax

    relax User

    Te rog sa-mi vii cu dovezi clare ca nu se dau "Money", pentru ca, in primul rand "coleg de liceu" inseamna minor(fara drept la acei bani). In cazul in care era major nu prea stiu unde vrei tu sa bati, pentru ca banii s-au acordat asa cum a trebuit(stiu cand nu s-au dat si de ce). Cat despre povesti cu castigatori.. hmm, destule. Vezi ca avem o lista cu toti castigatorii JPA.. sa-mi zici si mie numele lui cand il gasesti acolo. Succes.
     
    .miki70.[WΔR™] și ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  7. Bismut

    Bismut User

    Te asigur ca pana in momentul de fata nici un roman nu a castigat jackpotul. Pana acum cine a castigat cinstit a primit acei 10,000 euro. Cat despre colegul tau...este foarte mincinos si stii vorba aia ...ca mai ***** este cel care il crede :))
    Daca o sa castige vreun roman jackpotul eu voi fi acela ;)
     
  8. Vrajeli...
    Mai exact nici unul... daca chiar doresti sa vezi lista cu castigatorii JPA intra pe prima pagina... clasament... clasament event... dai cursorul pana jos si acolo ai sa vezi "Jackpot Arena" dai klick si acolo ai sa vezi castigatorii fiecarei editii, dupa care ne spui si noua care de acolo este roman ;)
    Pentru cultura ta generala... erau 2 motive pentru care nu primeai banii in cazul in care castigai JPA:
    1 - nu aveai 18 ani
    2 - in timpul concursului ai fi folosit programe nepermise sau ai fi profitat de buguri sau erori
    Faptul ca un jucator a fost prins in trecut ca utilzator de tip "bot" si pedepsit pe masura (se stie pedeapsa care au primit-o acel tip de jucatori) nu este un impediment in primirea marelui premiu in caz ca este castigator JPA atata timp cat in timpul concursului a jucat corect !!!
     
  9. Eu sunt de parere ca acel coleg este unul imaginar si ca duce el lipsa de atentie pe forum ;)
     
  10. :)))) :D:eek::rolleyes::)))) deci prea tare, jocul este la pamant si.. pe genul tara arde si.. Jackpot Arena :))) pe bune? cati dintre noi joaca la modul cel mai serios jocul pt. JPA? si ca sa ma bag si eu in oala.. este totusi vb. de 10.000 de euro, credeti ca la suma asta si-ar permite cineva sa faca manevre si sa nu ii acorde (daca totul este in regula cu varsta si contul castigatorului), mai bine spus, credeti ca BP isi permite sa piarda milioane de euro pt. 10.000??? fiti seriosi si nu mai aruncati povesti nemuritoare doar de dragul artei..
     
  11. Vă asigur că nu veţi fi primul! ;)

    Cum iniţiatorul temei a aflat la ce este folositor jackpot-ul...

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.