iteme pet disparute

Discuție în 'Probleme generale' creată de †•ŁÜČΪŦΣŔ•☆•ŜĤİŴİŦ•†, 27 Mar 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Am avut o perioada de cativa ani in care nu am jucat, de cateva zile am inceput sa ma joc iar darkorbit, dar acum recent am remarcat ceva: Mi-au disparut cateva iteme de la PET si doar de la pet anume modul autocolectare lv3, modul colectare resurse
    lv3, modulul comert lv3, modulul reparare lv3 si 3 protocoale radar lv3.
    Am facut suport si am primit acest raspuns:
    "Din păcate istoricul nu se păstrează câțiva ani. Articolele nu pot să dispară de pe conturile jucătorilor. De asemenea, jucătorii sunt singurii responsabili pentru ceea ce dețin pe contul de joc"
    Am cerut o verificare a contului meu pentru a se confirma cele disparute dar vad ca nu ajung nicaieri
    De vandut nu le-am vandut, sunt singurul ce are acces la acest cont, iar de disparut nu au cum sa dispara asa pur si simplu, si daca era sa dispara de ce doar aceste articole? De ce nu tot inventarul?
    Am atasat aici un screenshot cu articolele de pet
    [​IMG]
    As vrea itemele inapoi sau uridiumul pe el, cu cei de la suport nu am ce vorbii
     
  2. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Dar cum ai precizat:

    Probabil este imposibil de verificat ce iteme ai avut sau mai exact, ce s-a întâmplat cu ele.
    Și pentru că:



    Putem presupune că cineva le-a vândut, dacă știi sigur că le-ai avut și cel care le-a vândut a avut acces la cont cu știrea deținătorului (a ta?).


    Din păcate, sunt singurii cu care poți vorbi. În forum nu te poate ajuta nimeni cu astfel de probleme.
     
  3. sunt singurul ce are acces la cont, itemele nu au fost vandute, am mai facut un suport cu exact acelasi raspuns ca si cel precedent, si sigur 100% le-am avut pe cont.
    Din toata treaba am inteles o chestie, eu sunt singurul ce am pierdut aici....frumos, frumos, GG!
    Aparent itemele sau uridiumul nu merg rambursate....am muncit degeaba pentru ele
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    si tot pe prima pagina mai este acolo sus :eek: casuta ! dai click pe ea si o sa iti apara o casuta cu jurnalul de bord ! acolo poti sa vezi cand ai incheiat tu jocul si cand te-ei reapucat iarasi de joc ! daca intretimp contul a fost accesat atunci .. ghinion :(
     
  5. m-am uitata express inainte sa fac suport si nu am avut nici o activitate, oricum m-am lamurit, nu au cu ce sa ma ajute suportul, tot o dau pe aia ca "jucatorii sunt responsabili de conturile lor" si nu am cu cine ma certa....
     
  6. mobob

    mobob User

    cel mai probabil itemele tale s-au "pierdut in transmisie" in timpul procesului de unificare a serverelor...nu ai fi singurul care a patit asta
     
  7. GG....misto! :( si ei zic ca eu le-am vandut....de ce as face asta si apoi sa raportez problema...pt 100-200.000 de credite?! :(