Irisuri disparute

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de xxxxASDxxxx, 1 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. As vrea sa stiu si eu cum este posibil ca atunci cand sunt omorat sa imi dispara toate Dronele Iris . am peste 100 de bonuri de reparare si am si chip de reparare automata pe nava si totusi am ramas fara irisuri. Este inadmisibil asa ceva. Astept un raspuns de la cineva care este in masura sa cerceteze si sa analizeze situatia deoare ce nu cred ca este ok sa investesti bani si la urma sa ramai fara ele... multumesc anticipat

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Ai pierdut irisii pentru ca nu ai avut cpu de reparare drone pe una din configuratii, sau amandoua.
    Contacteaza supportul jocului AICI, doar dansii de pot ajuta.
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  3. am chip de reparare pe ambele configuratii tocmai asta este problema si daca folosesc alta nava chipurile le iau pe nava respectiva
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu, din păcate nu e aşa. trebuie să ai cipuri de reparare drone pe fiecare navă, ele nu se mută odată cu dronele, deci fiecare navă pe care o foloseşti trebuie să fie echipată de către tine cu cipul respectiv.
     
  5. stiu ca nu se muta eu mut toate cipurile si restul

    Nu mai conteaza ori cum mi-se va spune ca a fost vina mea ca nu am avut cip ca nu am avut irisuri etc....Asa ca....o las balta ..renunt la joc eu alti bani nu mai bag pentru niste lucruri care le-am cumparat odata si fara vina mea le-am pierdut nu sunt copil de 12 ani stiu ce fac ...nu conteaza in fond eu am castigat...in fiecare luna 400...500 de lei imi raman in buzunar....VA DORESC UN JOC FRUMOS FARA INCIDENTE CA A MELE
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 2 Oct 2017
  6. stai linistit si eu le-am pierdut de 2-3 ori cu full upgrade pe ele,sincer nici nu prea imi pasa de ele mai mult imi pasa de zeus deoarece costa un milion de uri
    cu 650-700k uri le ai inapoi
    dar posibil sa fi gresit si tu posibil sa ai/avut un alt cip pe alta configuratie(32 pe o configuratie si de exemplu un cpu cu 2 incarcaturi pe alt config)
    ne poti spune cate daune ai la apis daca il ai?
     
    xxxxASDxxxx apreciază asta.
  7. Stiu ce zici dar....nu se merita sa ma chinui ....daca era din vina mea DA..acceptam . dar nu sunt copil stiu ce fac.
     
  8. Întotdeauna, altcineva este vinovat pt. propriile greşeli:

    pic1.jpg

    Aşteptaţi şi confirmarea celor de la suportul jocului.

    Temă închisă.

     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.