Invizibilitate

Discuție în 'Probleme generale' creată de Adryanno, 24 Iun 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Adryanno

    Adryanno User

    Salut. Nu reusesc sa inteleg de ce nu mai pot ramane pe invizibil intr-o harta folosind doar un cpu de invizibil.Imi dadeam invizibil, si eram invizibil indiferent daca schimbam configuratia sau nu. Mai nou, nu mai pot face asta....EX.- pe config 1, imi dau invizibil, ma repar, schimb pe 2 si sunt vizibil...asa ca trebuie sa folosesc si acolo cpu de invizibil daca vreau sa raman asa. Nu mai spun ca am fost nevoit sa utilizez si 3 cpu ca sa fiu invizibil. E bug , sau noi reguli de joc in defavoarea noastra? trebuie sa platim mai mult pentru asta ?...
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    foloseste acelasi cpu pe ambele configuratii...
     
  3. Adryanno

    Adryanno User

    Multumesc. Asa si trebuie folosit; din pacate tocmai am verificat si am un singur cpu cu 18 din 50...ala este pus.Deci este corect, nu mai am altul cu 18 in hangar. Oricum, l-am dat jos si am pus altul full.