Invazia de nave NOSTROMO ! Care e cauza acestor nave cu ranguri mici ?

Discuție în 'Cine este cine - utilizatorii' creată de styv86, 17 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. styv86

    styv86 User

    Poate un Admin , Moderator să răspundă ce se întâmplă de sunt așa de multe nave NOSTROMO pe hărțile de joc în special pe 5-3 și se poate verifica cum fac șir indian din 3-1 spre 3-2 și de aici spre harta 4-3 de unde sar portalul în 4-4 spre 3-5 urmând harta 4-5 și iar de aici finalul hărților pirat 5-1 , 5-2 și 5-3 unde se pun pe cules paladium ? Acum ceva timp în urmă erau prezente pe harta 3-3 , 2-3 ...! Nu scriu că a fost vreo 20 de nave NOSTROMO , erau vreo 50-70 de nave NOSTROMO pe o singura harta și asta mă face să cred că nu este în regulă ce se întâmplă că nu joc de ieri acest joc !
     
  2. Si tu chiar crezi ca vei primi raspuns?oare nu teai obisnuit pana acum?
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. styv86

    styv86 User

    Știu , dar măcar un răspuns sincer din partea lor ar arăta că sunt de partea cinstită !? :rolleyes:
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Raspunsul sincer nu ai sa-l primesti pt ca asta este un program de facut nave pt vandut, este un program prin care primesti nava voll in cel mai scurt timp !! sau altii care vor sa schimbe server-lele
    Trebuie numai sa te uiti cine sta dincolo de portal si iti d-ai seama ce se intampla !
    Dpa cum a spus si colegul .... problema este cunoscuta de mai mult timp si nu se iau masuri !
    Si dupa cum am mai postat,,,,, dark orbit sa ,,,,,,ORBIT,,,,,,, de tot :((((

    Plus, faptul ca big-point a pierdut jocul battlestar -galaktica si acuma a ramas doar cu dark-orbiti,farmarama si puzzle
    La ce ne mai putem astepta dela ei ?....... sa vezi ca luna viitoare o sa mareeasca preturile la biciclete :)) caci bani cinstiti nu prea mai intra :)
    Pacat de anii pierduti pe mizeria asta de joc :( si nu numai ani! ci si de banii investiti pentru nimic.
    defapt... nimic pt noi ci avere pt ei !!!! pana acuma au stat in Florida la soare.. acuma o sa se mute la sauna ca au cum sa-si regleze temperatura singuri:) macar un bronz artificial daca nu unul natural :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Iun 2020
    Tibles, INVICTUS, WIΖΛΓΔ și alți 2 apreciază asta.
  5. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Unii sunt ca fratii :)

    NumeCompaniePozițieValoare
    XD_R-Siders[​IMG]1673079939
    XD_R-Andrei[​IMG]2648499873
    XD_R-Wareda[​IMG]3621503759
    XD_R-Sentinel[​IMG]4611875843
    XD_R-Keflab[​IMG]5572043004
    XD_R-Stealth[​IMG]6561144458
    BossOf_XD_R[​IMG]7555959299
    XD_R-Numb[​IMG]8549651776
    XD_R-Dаddy Dubstep[​IMG]9540892107
    EG4 .
    Ce ziceti de ei ?

    Ce mai fac fratii dupa o luna jumate .



    NumeCompaniePozițieValoare
    ĐαяκSideяѕ[​IMG]1760823405
          #1[​IMG]2685495492
    ෆWareshkaෆ[​IMG]3682324879
    ×»ƒιggαs/ЯΞKT/«×[​IMG]4653047267
    ×»Stєalth/ЯΞKT/«×[​IMG]5647248493
    ΣŁ-ИЏMβΣЯ[ЯΞKT][​IMG]6594716881
    PorscheModules[​IMG]7542535701
    X×ÐØN-PIΣTRØ×X[ЯΞKT][​IMG]8526368013
    -»ÑΣŴ«ツ»ŚŦΔЯŦ«-[​IMG]9523621468

    Daca facem o verificare atenta vedem ca locul 5 si locul 7 din primul clasament nu au cotizat si dispar din peisaj . :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Aug 2020
    =ΞDDY*=, BROSCOIUL și styv86 apreciază asta.
  6. sokata

    sokata User

    boss, top 7 adica eu nu a fost banat ca nu am contribuit haha, pur si simplul pt faptul ca am craftat 20k cutiute obsidian si aveam undeva la 100 milioane uridium. drept raspuns am ramas fara 12 miliarde onoare :D
     
  7. Veneficus

    Veneficus User

    :


    RANG PILOT:Major
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT:14
    NIVEL JUCĂTOR:27
    COMPANIE:MMO
    MEMBRU DIN:08-11-2011
    TIMP JUCAT:19,232 ore
    ACHIEVEMENT-URI:202
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE:50

    am trait sa vad major in top 20... definitiv si total sa va baneze! asta meritati toti trisorii!
    si mai ai tupeul sa te afisezi aici?!
    auzi la el:
    100 milioane uridium, 20k obsidiene, 12 mild onoare...
    impatimitule... in ultimii 9 ani ai jucat darkorbit cam cat am avut eu program de munca...
    mai GheorghitaCosciug ☆☆Sokata☆☆ , d.d.d , mai nou 667!, si cum te vei mai numi, se pare ca ai de platit pentru mai mult de 2Pacate...
    voi chiar nu aveti rusine?
     
  8. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Bai , sokatule , nu am folosit cuvintul "banat " ( probabil esti din oltenia ) ci " disparut din peisaj " .
    Adica sa-ti fac o traducere in frumoasa Limba Romana : nu mai esti in top 10 .
    Sa sti ca-mi parea bine daca erai Banatean , scuze adica banat .
    Apropo de top 10 socatule , cu K de la kilogram , poate ne scri pe forum reteta ta de succes sa ne vedem si noi nikul in top 10 .
    Nu uita.... sa ne scri , asteptam .
    :)
     
  9. _Emy_

    _Emy_ User

    Uite un altul de la el din clan in aceeasi oala
    Name
    ^^ÐEBȀSTΛÐØR^^
    Server
    Global Europe 5
    Company
    VRU
    Rank
    Basic Major [​IMG]
    Level
    23
    Reg
    11-03-2020
    Hours
    2,692
    Achievements
    116
    Position In Rank
    747
    Estimated RP
    6,507,487
    Galaxy GatesAlphaBetaGammaDeltaEpsilonZetaKappaLambdaKronosHadesKuiper
    Current2511751030078350000
    Last 24 Hours00000000000
    Last 7 Days000000350000
    Last 30 Days7253300027350000
    Last 100 Days00000000000
    Astia sunt toti o apa si un pamant
    Asta are 2692 ore ce inseamna ca a jucat 112 zile daca in ultimele 30 zile are portile prezentate, in 100 zile are tot atatea, diferenta cum este posibil sa o faca in 12 zile? Poate ne raspunde Sokata
     
    Modificat ultima dată: 24 Sep 2020
  10. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Emy de unde ai luat statistica cu nr. de porti , pe ce dai clik ?
     
  11. _Emy_

    _Emy_ User

    Revin cu un mesaj pentru sokata sau sandualugeta sau hipfire sau mai nou 667 sau cum te-oi mai numi. Mai baiatule ai sa te epuizezi,mai ia o pauza ca doar nu esti robot.
    Nume
    667!
    Server
    Europa globală 5
    Companie
    MMO
    Rang
    Major [​IMG]
    Nivel
    27
    Reg
    11-08-2011
    Ore
    19.294
    Realizări
    202
    Poziție în rang
    14
    RP estimat
    16.367.809

    Timpul jucatOre
    Total19.287
    Ultimele 24 de ore24
    Ultimele 7 zile152
    Ultimele 30 de zile445
    Ultimele 100 de zile1.310


    Galaxy GatesAlfaBetaGammaDeltaEpsilonZetaKappaLambdaKronosHadesKuiper
    Actual2.0441.5068825093117559114304.348192
    Ultimele 24 de ore117400000000
    Ultimele 7 zile77533010100000
    Ultimele 30 de zile1671176121110000
    Ultimele 100 de zile347247137343660112158
     
  12. Sokatule pe unde stai ,in 7, ca vin sa te bubui chiar daca imi iau minus , sunt tot mmo .
     
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    emy ce sti de asta ca vad ca la asta nui da cei de la suport nici un ban
    RANG PILOT:
    General-şef
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 119
    NIVEL JUCĂTOR: 22
    COMPANIE: EIC
    MEMBRU DIN: 02-01-2019
    TIMP JUCAT: 3,397 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 102
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 49

    in date de 25 08 2020 am trimis email la suport ca a facut 19 miliarde de onoare intro saptamana si vad ca nici la o luna de zile nu iau facut chiar nimic
    tot pe globala 5 ii
    in schimb la un cont vad ca au fot mai receptivi si lau banat la numai o zi de cand a facut am facut suport
     
  14. _Emy_

    _Emy_ User

    Ce pot sa spun a fost si el sanctionat asa de ochii lumii cu -397,926,226 din 19,310,492,276 fata de altii care le-a luat toata onoarea.
    In ultima perioada nu prea mai are activitate. Este din Rekt sau a fost in Rekt Posibil sa fie tinut in brate.
     
  15. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    REEKT - un clan dubios.
     

Distribuie pagina asta