Invazia de nave NOSTROMO ! Care e cauza acestor nave cu ranguri mici ?

Discuție în 'Cine este cine - utilizatorii' creată de styv86, 17 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. styv86

styv86 User

Poate un Admin , Moderator să răspundă ce se întâmplă de sunt așa de multe nave NOSTROMO pe hărțile de joc în special pe 5-3 și se poate verifica cum fac șir indian din 3-1 spre 3-2 și de aici spre harta 4-3 de unde sar portalul în 4-4 spre 3-5 urmând harta 4-5 și iar de aici finalul hărților pirat 5-1 , 5-2 și 5-3 unde se pun pe cules paladium ? Acum ceva timp în urmă erau prezente pe harta 3-3 , 2-3 ...! Nu scriu că a fost vreo 20 de nave NOSTROMO , erau vreo 50-70 de nave NOSTROMO pe o singura harta și asta mă face să cred că nu este în regulă ce se întâmplă că nu joc de ieri acest joc !

2. Si tu chiar crezi ca vei primi raspuns?oare nu teai obisnuit pana acum?

Veneficus apreciază asta.
  3. styv86

styv86 User

Știu , dar măcar un răspuns sincer din partea lor ar arăta că sunt de partea cinstită !? :rolleyes:

Veneficus apreciază asta.
  4. BROSCOIUL

BROSCOIUL User

Raspunsul sincer nu ai sa-l primesti pt ca asta este un program de facut nave pt vandut, este un program prin care primesti nava voll in cel mai scurt timp !! sau altii care vor sa schimbe server-lele
    Trebuie numai sa te uiti cine sta dincolo de portal si iti d-ai seama ce se intampla !
    Dpa cum a spus si colegul .... problema este cunoscuta de mai mult timp si nu se iau masuri !
    Si dupa cum am mai postat,,,,, dark orbit sa ,,,,,,ORBIT,,,,,,, de tot :((((

Plus, faptul ca big-point a pierdut jocul battlestar -galaktica si acuma a ramas doar cu dark-orbiti,farmarama si puzzle
    La ce ne mai putem astepta dela ei ?....... sa vezi ca luna viitoare o sa mareeasca preturile la biciclete :)) caci bani cinstiti nu prea mai intra :)
    Pacat de anii pierduti pe mizeria asta de joc :( si nu numai ani! ci si de banii investiti pentru nimic.
    defapt... nimic pt noi ci avere pt ei !!!! pana acuma au stat in Florida la soare.. acuma o sa se mute la sauna ca au cum sa-si regleze temperatura singuri:) macar un bronz artificial daca nu unul natural :)

Modificat ultima dată de către moderator: 23 Iun 2020
    Veneficus și styv86 apreciază asta.

Distribuie pagina asta