Intrebare

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de .oOShadowOo., 15 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut..sunt nou si am nava big boy ,14.000 uridium si vreau sa stiu ce sa fac in continuare..adica..sa strang pana la 30.000 uridium si sa iau vegeance sau sa strang mai mult uridium pentru lasere lf3 si scut SG3N-B02 si sa cumpar mai tarziu goliath de la licitatie? (Nu vreau sa bag bani reali in joc) .
     
  2. Cristian

    Cristian User

    Sa nu te gandesti sa cumperi Veng cu uri...il iei de la licitatie usor. Cel mai bine e sa strangi uri si sa ti echipezi nava cu lasere lf3 si scuturi BO2 si motoare pentru a scapa de inamic
     
  3. Ok multumesc
     
  4. mai inatai iati motoare da si dupa lasere scuturi etc .... si poti baga si la licitatie pe ele
     
  5. mobob

    mobob User

    vengeance cumperi cu cel mult 2 milioane de credite la licitatie....
    parerea mea insa e ca mai degraba sa cumperi,tot de l licitatie,leonov.
    am mai dat cuiva sfatul asta mai deunazi...in hartile mici ale companiei proprii,leonovul DUBLEAZA eficienta echipamentelor (scuturi si lasere) montate pe el...asta te ajuta enorm de mult atunci cind ai doar citeva lasere sau scuturi bune.
     
  6. Salut..as vrea si eu sa stiu cum pot da dmg mai mare..adica..ii tot vad pe ceilalti cu goliath care dau cate 60.000-70.000 damage..chiar si leonov..si ma gandeam..ca..chiar si cu full de lf4 pe nava si pe drone iris, lasere x4,amplificator de daune si design tot nu ajungi la damage-ul ala..asa ca , cum dau ceilalti damage asa mare?
     
  7. Doar te gândeai sau ai și socotit cât face? :rolleyes:

    ...în Tabel Daune poți vedea modul de calcul al daunelor provocate de o navă echipată cu tot ce-i trebuie.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.