Intrebare

Discuție în 'Probleme generale' creată de Laszlo, 28 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Laszlo

    Laszlo User

    Cum este posibil ca unii jucatori sa stie exact unde apare Ice Meteorit din secunda cum apare pe harta. La inceput am crezut ca e noroc pur cum ca aceieasi jucatori sunt mereu primii la ice meteorit dar din pura curiozitate m-am luat constant dupa unul dintre ei si timp de 20 de min am observat ca de fiecare data cand a aparut un ice meteorit el sa dus tintit catre el fara ca macar sa o ia putin in alta directie....tintit, direct si fara nici cea mai mica greseala de orientare sa dus la ice meteorit si de la distanta deja a inceput s traga... opinii?
     
  2. -boghyy-

    -boghyy- User

    au la pet cumparat locator de adversari lvl 3 +niste protocoale si ='jemcherie' ))
     
  3. Ca sa nu mai deschid alta tema ce se intampla la achievementuri imi apare la achievementuri viitoare cele care le-am mai facut o data. Si pe harta cand intru tot imi apare medalia aceea deasupra navei si imi spune ca am facut nush ce achievement care eu desi l-am facut o data.
     
  4. si eu am patit asa ceva dar din pacate nu iti apare niciun arhivament nou este numai cele care le-ai deschis insa nu stiu de ce se intampla asa , pe mine nu ma deranjeaza
     
  5. foarte simplu sa gasesti un npc de pe harta respectiva cu un modul pet ;LOCATOR DE ADVERSARI lvl 3 este cem mai bun cel de lvl 3 are raza de actiune mult mai mare .
    Modul locator adversari (Nivel: 1)
    Raza de acţiune: 2000

    Cu acest modul poţi detecta toţi alienii din împrejurime.
    Modul locator adversari (Nivel: 2)
    Raza de acţiune: 3000

    Cu acest modul poţi detecta toţi alienii din împrejurime.
    Modul locator adversari (Nivel: 3)
    Raza de acţiune: 5000

    Cu acest modul poţi detecta toţi alienii din împrejurime.

    asa gasesc uni jucatori acel npc foarte repede .
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Interventii suficiente, multumim.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.