Intrebare Jackpot

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de ZΞU§-ƘILLΣℜ, 21 Apr 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ce mai facem cu Jackpot-ul?
    Inainte acum cativa ani , in timpul weekendului se putea participa pentru castigarea jackpot-ului adunat...
    Acum doar il strangem aiurea...
    Nu mai bine ar fi sa il scoateti? Sau macar odata la 6 luni sau la 1 an sa se mai faca dinou acel event
     
  2. S-a spus foarte clar in repetate discutii ca nu se v-a mai intoarce niciodata. Pe scurt e mort! Spor la joc.
     
  3. Bismut

    Bismut User

    Este scos de cateva luni bune din cutiile bonus.
     
    dark~ro, Sтєρнαη și Sunlight-Blade apreciază asta.
  4. kk12

    kk12 User

    Sincer eu am inceput sa joc DO in special datorita JPB... ... Mai erau eventuri interesante ( ex . cutii de 512 uri la eventul de sfarsit de an etc) acum ce mai vad pe joc dupa aproape 9 ani : 90% boti , eventuri cu dedicatie si buguri pentru cunoscatori.Se putea merge si intr-o directie mai buna....asa .....
     
    Modificat ultima dată: 22 Apr 2018
  5. #bringJPAback

    si vreau sa mi se schimbe aia 10k jackpot in 10k uridium sau chiar 100k uri, ca nu mai conteaza un 10k uri, e ca 3lei la momentu actual. O conversie in 100k ar fi mai avantajoasa.

    Apropo, JPA s-a dus de cand a trisat unu la arena prin ACP

    sigur erau cutii de 500 la sfarsit d-an, poate in fantezi, ca eu cand ieseam pe harta la fiecare event nu primeam mai mult de 60-100. Oricum nu am fost avid de cutii
     
    Modificat ultima dată: 27 Ian 2019
  6. Se referea le eventul de halloween cand erau dovlecei pe harta, era si un dovlecel mai special care avea o recompensa mai consistenta, lucru care se intampla acum 9, poate 10 ani.