Intrebare, despre Nume.

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ROCKETS-GALACTICA, 10 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut.
    Poate o sa vi se pare aberat ca intreb acest lucru. Dar se mai poate schimba numele in joc? Ca stiam ca nu se poate schimba numele pentru forum.?
    Imi aduc putin aminte ca acum 2-5 luni nu mai stiu sigur sa upgradat Dark Orbit si sa schimbat totul, dupa cum ati opservat, eu ne fin prea activ pe atunci si revenit pe joc abia acum 3 saptamani o luna, citisem caa nu se mai poate schimba numele deloc...ci doar o data ai dreptul sal schimbi.

    Este adevarat? Sau se mai poate schimba numele?

    Daca, mai este, un topic, pentru acelas subiect, va rog sa il stergeti.

    Va multumesc, anticipat.
     
  2. poti schimba numele o data la 48 ore intri la registru pilot editare profil si sus ai numele de pilot .
    ATENTIE : iti schimbi numele la nava DAR TE LOGHEZI CU NUMELE VECHI ADICA CEL CARE TE LOGAI SI PANA SA SCHIMBI NUMELE .
    sper ca ti-am fost de ajutor SUCCES
     
  3. Hermes

    Hermes Guest

    O simpla cautare pe forum ti-ar fi relevat raspunsul : Cum se pot schimba datele de utilizator

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.