Interesati de 2 sloturi de design?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de 文ж`Я~Λ~Đ~Ų`ж文, 4 Feb 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Astazi a aparut ceva nou pe server si pe forum https://board-ro.darkorbit.com//threads/aparentele-pot-insela.97526/#post-836846
    Ca la hangar la droane vad 2 sloturi de design de literele C si S (design de halloween , Havoc si Hercules).
    Mi se pare cam bine sau rau ca vad la START vad numai decat design de hallowen cranii , skull , robot-bat si demon si alte culori ramane tot skull si robot-bat la design de droane si nu apare design demon la droane dupa ce ai pus 2 designuri ramane tot skull si robot-bat.

    La Havoc si Hercules ramane tot Hercules sau Havoc ca eu nu am Hercules.Am impresia ca o sa vad dublu abilitati de design-uri Havoc si Hercules 10% Cresterea laserului si 25% Cresterea scutului sau HP-ului.Te vei simti ca un Super Elite cu dublu design droane Hercules si Havoc.

    P.S. Imi pare rau dar nu merita 2 design droane la droana iris sau flax.
    Sau cineva merita asta oricum ramane de vazut.
     
    Modificat ultima dată: 4 Feb 2016
  2. Vladut

    Vladut User

    Jur ca la prima citire nu am inteles nimic :))). Mai incerc,probabil sunt greu de cap
     
    .miki70.[WΔR™] apreciază asta.
  3. Am uitat sa pun siteul dupa ce a bagat nou.:)))
     
  4. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Nu esti singurul.

    Ce nelamurire sau ce anume intrebi/afirmi aici?
     
    .miki70.[WΔR™] apreciază asta.
  5. 2 design de droane nu se aplica pentru Hercules si Havoc daca pune design la droana are dublu scut/hp si laser.
     
  6. relax

    relax User

    Un slot este pentru un design de drone care ofera o modificare de aspect dronelor iar celalalt slot este pentru designurile care ofera bonusuri(havoc-dmg, hercule-scut/hp). NU POTI ECHIPA O DRONA SI CU HERCULE SI CU HAVOC.
     
  7. deci poti sa dai ,,tepe" la uni exemplu sa zic ca am full haoc pe config de bataie (dar am full demon) , si tot asa ... ! Sincer chestia asta o sa sperie pe multi dintre noi... :)
     
  8. P!x3lL

    P!x3lL User

    Eu unu joc fara dronele vizibile cu ce o sa ma incurce pe mine asta ? Chiar daca iti pui pe C demon drone si pe S havoc tot rosi sunt dronele deasupra navei...
     
  9. Salutare la toti, am o intrebare in legatura cu protocolul de pet Laser Gun, daca imi echipez pet-ul cu protocoale de acest gen isi au efectul doar daca este pet-ul activat sau este suficient sa fie echipate pe pet ? avand in vedere ca alt protocol "Protocol cargo" care mareste cala cargo a navei necesita doar echipare pe pet.
    Va multumesc anticipat
     
  10. si deja bug la warp cand dau de pe pushat pe goli (dispare scut,nu am dronele vizibile C , nu am dmg)
    eu cred ca e o problema tehnica pe moment .
     
  11. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Salut!

    Acele protocoale maresc doar daunele cauzate de laserele cu care este echipat PETul, nu si daunele cauzate de nava, deci, da, trebuie sa ai PETul activat pentru a beneficia de ele.


    Interventie corecta, multumim!

    Deja ai primit raspuns referitor la ce ai intrebat tu, dar la fel de bine puteai sa citesti cu atentie anuntul postat de tine insuti si ai fi gasit urmatoarele informatii:

    "Am adăugat un al doilea spațiu pentru design de drone pe care îl puteți folosi pentru a echipa designuri care au doar o valoare estetică.

    Observați spațiile C și S pe dronele voastre? Acum puteți echipa un design cu bonusuri în spațiul dedicat designului funcțional/statistic și totul va funcționa normal, dar când veți echipa și spațiul dedicat designului vizual/cosmetic, începe magia: Drona va prelua aspectul designului selectat pentru spațiul C, dar va continua să aibă toate bonusurile designului din spațiul S."


    In concluzie, NU, nu poti echipa pe aceiasi "droana" si HERCULES si HAVOC.

    Problema a fost deja raportata departamentului tehnic.
     
  12. mobob

    mobob User

    ::))
    si deci ,de acum toti or sa aiba pe drone designuri haloween...si deci nu mai stii cine e full havoc sau hercules...razboiul psihologic mai face un pas inainte...nice
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  13. styv86

    styv86 User

  14. Huh a fost bine era cat pe ce sa baga toti havoc si hercules la droana.
     
  15. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Da; cum neclaritatea de la inceputul temei a fost lamurita si problema cu warpul rezolvata, tema inchisa.

    Spor la joc tuturor!
     
    styv86 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.