inselaciune?

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Bourbon[ARES], 26 Sep 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. a mai reusit cineva PERFORMANTA de a baga 180 k uridium intr-o amarata de epsilon, care, teoretic ,potrivit procentajului de 13 piese la suta , afisat , ar fitrebuit finalizata cu maxim 130 k uridium?sau BP incearca pe toate caile sa bage mana cat mai adinc in buzunarul nostru, a se citi,, cardu,,,p tr cei care mai folosesc, incercand astfel sa-si scoata parleala de pe urma trisorilor, a se citi BOTI.
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*!, BROSCOIUL și Tibles apreciază asta.
  2. _basty13_

    _basty13_ User

    team depasit 170 000 uri in zeta cu rabat si premium
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  3. Da , 13% porti , dar daca primesti o componenta a respectivei porti ti se adauga ca multiplicator , deci mno , acu dupa noroc.
     
    Mos-Craciun apreciază asta.
  4. Draga Claudia, tu joci acest joc sau comentezi jucand "jocuri pentru fete" (glam princess salon - de exemplu)?
     
  5. lohas

    lohas User

    Eu aseara am deschis hades cu 70k uridium cu premium si rabat asta insemnan 1000 gg iar a doua am deschis cu 21k uridium insemnand 300 gg .
    E mult 1000 gg in amarata aia de hades.
     
  6. cel care zice ca nu mai joaca din 2015 intreaba asa ceva?
     
  7. Joc acest joc din 2008 deci stiu cu ce se mananc Galaxy gates boss :))) plus ca majoritatea timpului stau doar in porti , deci despre ce joc vorbim ?
     
  8. nesimtirea atinge cote alarmante ,la o lambda sa bagi 600 gg si 57 k uri, e inadmisibil
     
    Veneficus apreciază asta.
  9. Pai... altceva nu prea mai ai ce face pe acest joc. Este destinat "sportivilor" din toate domeniile de activitate ciclism, tir....etc.

    Joci la pitici 210k uri la o Zeta
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Oct 2019
    Veneficus și omul.negru apreciază asta.
  10. Da, asa este, am decis sa nu mai joc pana nu dispar cei cu programe ilegale de pe harti! Cand se va face curatenie, am sa revin si eu! Pacat pentru tine ca nu vei apuca acel moment de joc - fiind eliminat, evident!
     
    styv86, _^MATRIX^_, _ΞNOLΛ-GΛY_ și alți 4 apreciază asta.
  11. Eu sa fiu eliminat:))buna gluma