In ce masura se anuleaza subiectul

Discuție în 'Probleme generale' creată de DeNy, 13 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. DeNy

    DeNy User

    am postat un jucator ,ca foloseste des aimul(adica auto locul),este un program care ,an momentul cand tu ati actionezi emp-ul,programul anuleaza cele 3 secunde de non atac , si reia atacul,ce ami zice mie un admin?,ca eu nu stiu juca ,ori ca am lag,dar nu ami zice ca o sa verificam jucatorul acela, ne bateam tot grupul complect cu el,si el reusea sa distruga 75% dintre noi din grup,adica statea pe molie si reusea sa ne distruga,lui nu reuseam sa ai degradam hp,cum ami explica mie un admin asta,an plus ami anuleaza subiectul si zice subiect anchis.
    Acum va antreb pe voi jucatori si admini,mai merita sa introduc eu euro an jocul asta?
    Cum mi se face mie dreptate, an halul asta nu cred,daca sunt jucatori care baga euro an joc( probabil,sunt tolerati la aceste programe) pe care le folosesc si ma distruge pe mine an joc pana ce trebuie sa repar dronele
     
  2. _Revenger_

    _Revenger_ User

    Intrucit sa introdus acel faimos script de catre conducerea DO admini de aici nu te pot ajuta . Trebuie sa il detecteze scriptul . Pina atunci spor la joc.
    Ps. Nu esti singurul care raporteza astfel de fapte .Si daca mai deschizi multe teme de genul asta s-ar putea sa iti dea si ban pentru o perioada. Pe scurt "problema se cunoaste *non oficial* e in curs de remediere "
     
    DeNy apreciază asta.
  3. DeNy

    DeNy User

    va multumesc pentru antelegere,si sper sa se remedieze problema cu cei care asnca folosesc acel program
     
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Aceste probleme le discuti/rezolvi cu suportul jocului, nu in forum.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.