ie bug dela joc sau ce ieste?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Ðıѕ†яüģά†óяüℓ.85, 10 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. acuma 5 minute am avut cel putin 5 sibeloniti in 5.2 am dat intrunu cu nava si cu petu am dat camicaze in care nam primit nimic dece ??
     
  2. nu exista sibeloniti in hartile 5-x.
     
  3. a si in 3.5 exista sibeloniti elena ??
     
  4. Până te hotărăşti cu harta, răspunsul este da, există sibeloniţi în harta 3-5.

    În circumstanţele date, imprejurările în care s-au petrecut lucrurile pot fi altele decât cele descrise de tine (ex. a mai dat si altcineva) şi ar fi extrem de dificil să ne dăm cu părerea asupra motivelor care au condus la neprimirea recompensei.

    Totuşi, poţi verifica log-ul contului de joc şi secţiunea Uridium / Bilanţ ...exact la ora şi minutul la care s-a petrecut grozăvia.
     
  5. pai la ora nu mia apart nimic deci nici la ora asa ca or am inteles eu gresit deci stiu CA DACA NU DAI CU NAVA SI DAI CAMICAZE SAR PUTEA SA NU SA PUNA NIMIC dar eu dadeam si nam primit nimic

    dadeam cu nava si nam loat nimic
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 15 Mar 2014
  6. Conform regulamentului, limba forumului este limba română. :rolleyes:

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.