HP pet

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de iosculo79, 14 Dec 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. iosculo79

    iosculo79 User

    Salutare , HP-ul petului scade dupa fiecare salt printr-un portal asta insemnand sa repar manual petul de fiecare data lucru ce duce la un dezavantaj major referitor la luptele PVP etc.. mai are cineva problema asta ? Am contactat supportul dar mi s-a spus ca se trimite mai departe aceasta problema , bineinteles nu are cine sa remedieze.
     
  2. dady77-7

    dady77-7 User

    Problema asta o avem toti.
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  3. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    da asta problema o am demult cu scadera hp la salt dar se inchide petul de tot la salturi in portale



    1
     
  4. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    astia nu au event bun de sarbatori nu da nimic totul consta in bani bagati pe joc! astia sunt in stare sa bage si certificatul verde in joc!
     
    dady77-7 și iosculo79 apreciază asta.
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    nu le da ideea !! :)))
     
    dady77-7 apreciază asta.
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu e vorba doar de luptele între jucători. asta e hoție curată căci fiecare activare a modulului de reparații costă uridium !
     
    Veneficus și motoreta1991 apreciază asta.
  7. Veneficus

    Veneficus User

    inca nu te-ai obisnuit?...
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ba da. e doar o avertizare pentru cei care încă nu știu !:p;)