Feedback Hitac Assault

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 10 Aug 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Intrebare ptr dezvoltator, de cand Diminisher e nava battle pass ?
    Jucatorii au asamblat Solaris si Hecate Plus insa variantele lor normale n-au mai aparut de multa vreme.
    Nu mai spun de faptul ca la ultimele 2-3 battlebass-uri, nava disponibila la schimb de chei a fost Zephyr.
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. styv86

    styv86 User

    Pe EG1 nu poți să te apropii de Hitac din cauza celor care folosesc programul cu lider mode ( un fel de trenuleț ) !
     
  3. Asa ii si pe EG6 nu te poti apropia din cauza lor faci poc instant si se pare ca totul este in regla din punctu lor de vedere, iar ''trenuletu'' ii de ceva timp. Sa nu mai vb de auto...
     
    styv86 apreciază asta.
  4. asa e pe toate serverele, nu va mai lamentati, ca nu aveti sanse de sustinere din partea reprezentantilor BP, conturile banate revin pe joc, de fiecare data, dupa 30 de zile, sursa de venit sigura a BP, pe acest joc sunt programele vandute celor cu bani.asta se intampla dupa unificarea serverelor, si cu complicitatea adminilor si a stafului ,prostii baga bani, altii profita de prostia lor.eu joc de 13 ani, ce se intampla acum pe serverele globale este apogeul acestui joc, mai rau nu se poate ,cei cu programe se feresc sa se bata intre ei, ca nu au de castigat nimik.au de suferit prostimea, care nu cotizeaza,jucand ,inca de placere si in limita timpului liber.spor la joc, sper ca va fi o invatatura, ptr cine mai vrea sa joace.liderul de pe EG2 ,din top, a avut contul banat de vreo 3 sau 4 ori, sie din nou, bine mersi in top,joaca nestingherit si cu trenulet si cu program.adminii nu au replica, eu am jucat duminica ,pe 14 august vreo 18 ore, mia aparut de 4 ori mesaj de avertizare, cum ca am un comportament suspect, oare mesajul asta il primesc si bu tii din 5-3?care sunt pe joc non stop.ma astept sa mi fie banat din nou contul, ptr ca de 3 zile, bubui in continuu la ei, cu pauzele de munca ,bineinteles si somn.
     
    _basty13_ și styv86 apreciază asta.
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    si eu am trimis la suport cu jucatori care am sta 7 zile de mai multe conturi care stiu ca apartin aceluiasi jucator si a fost 3 zile consecutiv 24 /24 pe joc a 4 zi 21/24 si iar 24/24 si acelai lucru am primit raspuns de la suport
    programele noastre lucreaza si daca ii prindem ii banam
    daca voi jucatori care jucatori corect ati vazut lucru asta eu nu am vazut
     
  6. iosculo79

    iosculo79 User

    Chiar si azi in hartile 4-4 ,4-3 am intalnit jucatori in PVP carora le-au scazut hp-ul de tot nici macar nu se mai vedea nimic din linia ce reprezinta HP si tot a rezistat inca cateva salve!!! circa 3-4 secunde si tot am pierdut. FARA DAR SI POATE SIGUR FOLOSESC PROGRAM ILEGAL.