Hermes... eu coleg cu tine?!

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Veneficus, 1 Noi 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Veneficus

    Veneficus User

    la momentul ultimei banari pe care mi-ai dat-o abuziv si fara nici un motiv pe forum, in conversatia cu alt forumist (ca direct nu te ajuta vertebrala) ai spus:
    "il invit sa depuna cerere pentru ocuparea posturilor libere din echipa de moderare."
    daca la mine ai facut referire raspunsul meu e negativ... nu sunt compatibil cu tine Hermes, nici macar complementar... iar daca as accepta invitatia ta motivul ar fi unul singur: sa fie liber postul sefului tau, sa-l ocup eu si apoi sa te dau afara din echipa de moderare.
    parerea mea e aceeasi: faci umbra forumului BP degeaba!
     
    Modificat ultima dată: 2 Noi 2019
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Banuiesc ca si aceasta banare o consideri la fel de abuziva si fara motiv. ;) Cat despre postul pe care ai vrea sa-l ocupi....vrabia , malai viseaza... Cu un sef ca tine, stai linistit, as pleca eu in secunda doi. Nu pot sa-ti transmit mai mult, pentru ca ar trebui sa ma banez...abuziv si fara motiv. :rolleyes:

    Tema inchisa , pana la revenirea ta din vacanta.
     
    Andrei_88* apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.