havoc

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de IonutToamnaNuDoarme, 12 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Am facut 16 zeta si am 3 design-uri havoc. E normal? Voi cate design-uri havoc aveti si din cate zeta? I s-a mai inamplat cuiva? Daca da il rog sa posteze un raspuns. Va multumesc!
     
    Boss_Sorinus apreciază asta.
  2. este cat se poate de normal.nu exista o regula la primirea disign-ul havoc la finalizarea portalui zeta.Depinde de noroc unii au nevoie de mai multe porti sa se faca full altii de mai putine.Eu spre exemplu am luat 10 havoc din 18 zeta insa la kappa nu am acelas noroc,ma apropii de 40 portale finalizate si nu sunt full inca.asa ca nu te dezamagi ca o sa le primesti,asa ca spor la joc si la havocuri:);)
     
  3. stopme001

    stopme001 User

    Am observat ca daca faci portile rapid ai sanse mai putine sa primesti havoc ,eu aveam 13 havoc din 27 zeta iar hercules din primele 20 kapa aveam 8 iar pentru ultimele 2 design-uri am facut inca 29 de porti.
     
  4. Vladut

    Vladut User

    E absolut normal,pt 10 havoc am facut in jur de 40 zeta,la hercules e ceva mai greu, dar lucram :) . Tine si de norocul fiecaruia,nu cere un procentaj sau probabilitatea de a primi design havoc ca nu stie nimeni.Bafta la havoc!
     
  5. blinckd

    blinckd User

    eu totusi cred ca e chestie de noroc si nimic altceva... la 10 kappa aveam 6 hercules.... apoi in urmatoarele 15 porti am luat 3 :)). mai imi trebuie unu si imi e groaza sa mai fac kappa... iar la zeta nu pot sa ma plang de fel... am in jur de 50 de zeta facute si 22 de havoc
     
  6. stopme001

    stopme001 User

    Nu e vorba numai de noroc :D au fost bug-uri , am un prieten are 10 zeta 10 havoc :D si inca sunt numai ca nu le stim noi :p
     
  7. Vladut

    Vladut User

    Noroc...in masura in care te incadrezi in procentajul/probabilitatea de a primi design.La urma urmei e matematica
     
  8. Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! acum m-am lamurit.
     
  9. blinckd

    blinckd User

    dar nu ai vrea sa crezi ca ala a avut noroc si a luat 10 din 10 nu? la primele 4 kappa am luat 4 design de drona... puteam sa zic ca am gasit un bug nu? nu ca e noroc sau "matematica" cunosc jucatori care au facut 70-80 kappa in toate modurile posibile toate bugurile incercate si degeaba... pana nu i-a venit norocul nu a luat ultimul hercules :))
     
  10. Spor la joc!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.