Harta secreta

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ≡√☺₤Ц†ï♂и[≡√♂], 18 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. _ReekeR_

    _ReekeR_ User

    Eu am ajuns pe o harta unde se aflau uber protegit ! Am luat o cutie bonus si mi-a dat 1000 x x2 apoi am fost bubuit de multimea de uber protegiti !
     
  2. Miuriel

    Miuriel User

    Vrei sa spui ca ai primit 1,000 MCB-25?
     
  3. torteto

    torteto User

    pe harta de prote se da munitie UCB-100 x 1000 din cate stiu
     
  4. asa este ;)
     
  5. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    Cum ajung acolo?
     
  6. Miuriel

    Miuriel User

    Ti s-a mai raspuns la intrebarea asta.
    Folosind Cpu-ul de jump in harta proprie X-1 sau gaura de vierme din 4-5, un jucator la 10.000 de salturi va ajunge in harta secreta sau harta bonus.
     
  7. daca citeai prima pagina a temei gaseai si raspunsul ;) cu ajutorul CPU-JP01 si CPU-JP02.
     
  8. hmn o_O eu trebuie sa-mi pregatesc 500 de CPU-JP02 sau sa sar prin gaura aia din 4-5 de 10000 x pentru a ajunge in aceasta harta ??:)suna a pierdere de vreme si rabdare:)..... si oricum am depozitul plin de munitie si niste amarati de cubi i-as omori intr-o harta X-6 :)
     
  9. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    unde este gaura de vierme? la ce coordonate
     
  10. Coordonatele Găurii de Vierme de pe harta 4-5: 155 / 130, în dreapta portalului MMO spre harta 5-1, mai exact în mijlocul acelei galaxii ce apare pe fundalul hărţii 4-5.
     
    Miuriel apreciază asta.
  11. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    Si trebuie sa fac 10.000 de salturi?
     
  12. Toate vin cu un cost, mai mare sau mai mic.

    Intervenţii suficiente!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.