Bug Harta Client nu se incarca (error)

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de sasha_die_katze, 17 Oct 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. SashaKatza_MCPK, GE6, ID:90024842

    Desi am sters cookies si cache, harta client nu se mai incarca. La finalul mesajului de incarcare se blocheaza si apare mesajul "Eroare Error" la mijloc sus.
    Asta se intampla indiferent de browser si indiferent de calculatorul utilizat.

    Acum 2...3 ore era ok.

    Stie cineva cum se rezolva asta?
    Astept un raspuns cat mai rapid, multumesc.
     
  2. _basty13_

    _basty13_ User

    asa este si la mine nu merge ,am incercat toate si am facut si suport dar cred ca sunt slabe sanse globala 5
     
  3. bo-tii au pus stapanire pe joc, adminii...
     
    sorinell apreciază asta.
  4. Eu am zis sa schimb nava (eram pe solace in 1BL) si ca sa vezi ciudatenia draq` am reusit sa ma conectez pe Citadel care era prin harta 4-1.
    Vazand ca merge, am hotarat sa sar in 1-4 pentru a putea sa fac WARP , sa-mi aduc Solace-ul in 1-4.
    Instantaneu dupa salt, cand era vizibil Citadel in portalul din 1-4 cu harta PVP, aceeasi eroare mai sus mentionata.
    Deci, se pare ca pe anumite harti merge, va recomand sa verificati in care harti aveti nave, daca va merge.. problema pare legata de anumite harti/IP-uri, din moment ce pe harta PVP 4-1 s-a conectat.

    my2cents

    P.S: Desi am reusit sa ma conectez in 1-5, jocul este imposibil, lag de 15-30 sec. Nici daca-l jucam in reluare nu cred ca mergea atat de prost :))))
     
    Modificat ultima dată: 17 Oct 2020
  5. INVICTUS

    INVICTUS User

    Mai dati drumul la jocul asta ...AZI? reconect nonstop
     
  6. Asa este, nu te poti loga, zice ba "Eroare Error", ba se conecteaza la nesfarsit, iar daca totusi se conecteaza dupa un numar de minute (ore), pe harta nu misca nimenea, desi nava ta se misca.
     
  7. styv86

    styv86 User

    Oricum până la urma valul îi va cuprinde pe toți ! Acum si PvP-ul e blocat :) ))) ” Totul e minunat ”
     
    sasha_die_katze, anadini și sorinell apreciază asta.
  8. adminii au eliminat jucatorii normali si au pastrat botzii !! :D:D:D
     
    Veneficus și sorinell apreciază asta.
  9. sunt butii in joc. am inteles ca trebuie sa recupereze si au timp acum. :):):):):) bagati bani in joc fratilor. ca tot butii au acoperire si ieri era plin 4-5 de ei.
     
    Veneficus, sasha_die_katze și sorinell apreciază asta.

  10. ok, da-mi nume si o sa-i bubuiescc !!!
    da-mi pe sashadoeg6
    arond
    gmail
    .
    com
     
    anadini și sorinell apreciază asta.
  11. [ARΣS]

    [ARΣS] User

    parese ca e pauza azi ( o sa merg la pescuti poate pan deseara o sa pot sa intru si pe pag de jok
     
    sasha_die_katze și _Mihalcea38_ apreciază asta.
  12. foarte bine, eu o sa joc "new order" return to Castle Wolfenstein - ca sa fac antrenamentul pentru Germania anti-BP
     
  13. rattyionut

    rattyionut User

    allllooo BP mai incarcam si noi harta client? sau mai bn zis dati un restart la joc
     
    Veneficus și sasha_die_katze apreciază asta.
  14. MagicMeal

    MagicMeal User

    Hai ca are Bp server daca e, hai ca are......
     
  15. INVICTUS

    INVICTUS User

    URAA a revenit jocul ,in sfarsit ne putem loga ,din pacate curcubitorii vor reveni in 3ore si 25 minute .Sa speram ca atunci cand vor reveni ,nu va veni si cu .Eroare clientul Darkorbit nu se incarca;) si a mai trecut o zi din duplicatorrr,sa speram ca maine nu va fi la fel,spor la do
     
    Modificat ultima dată: 17 Oct 2020
    Veneficus apreciază asta.
  16. MihaiNR

    MihaiNR User

    Buna seara ! Am o nelamurire la SKYLAB, nu ma lasa sa accesez si Tech Factory si Upgrande-uri, si nu stiu de ce ?
     
  17. _basty13_

    _basty13_ User

    este acum in asamblare pe pagina de joc acolo sa cauti
     
  18. MihaiNR

    MihaiNR User

    Multumesc, tot acolo e si zeus si apis ?
     
  19. _basty13_

    _basty13_ User

    da
     
  20. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Cum problema pentru care a fost initiata tema a fost deja rezolvata, pentru a evita off topic-ul si spam-ul voi inchide acesta tema.

    Pentru orice alte probleme veti intampina in viitor sau daca veti avea intrebari despre joc, nu ezitati sa deschideti o tema noua intr-o sectiune potrivita.

    Tema inchisa
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.