Harta ??? 2015 !

Discuție în 'Probleme generale' creată de drdistractie123, 10 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mobob

    mobob User

    ::))
    problema astu cu "pentru unii muma,pentru unii ciuma" e deja traditie in bp...practic,inca de cind a fost introdus in joc conceptul de "loterie"(poarta zeta,cutiile verzi,etc...)
    este virtual imposibil sa convingi oamenii ca norocul este singurul factor implicat...pentru ca de,unii au mai mereu "noroc",si asta cam bate la ochi...
     
  2. Salut, pe genul.. cu cat cumperi mai multe bilete la loterie, cu atat ai mai multe sanse.. cu cat achizitionezi mai multe pachete (premium, duplicator, rabat..), cu atat mai mult iti creste norocul.. :) si bonus.. daca dai bine cu cardul si esti client fidel, scapi' si de anumite pacate' ..la 3 sicrie, al 4-lea gratis :))
     
    Modificat ultima dată: 8 Aug 2017
  3. Din moment ce TOATE HARTILE sunt PLINE de BOT-USERI ( care "joaca" 18-24 de ore pe zi de ani de zile) credeti ca mai intereseaza pe cineva harta bonus (???) ???...chiar daca ajungeti in acea harta aveti nevoie de grup iar pt un salt in grup sansele sunt infime spre inexistente cu exceptia unor "norocosi" care - din coincidenta- sar mereu in harta bonus in aceeasi formula!!!
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  4. rattyionut

    rattyionut User

    pot sa te contrazic nu ai nevoie de grup eu singur am facut misiunea cu uberi daca sti cum sa faci
     
  5. Am si eu o mica intrebare , nu am jucat de mult si am intrat la misiuni si am vazut o misiune cu 250 uber protegiti , acesti uber protegiti unde ii pot gasi ?
     
  6. in harta secreta (???), poti ajunge acolo cu CPU-SALT desi probabilitatea e foarte mica
     
  7. daca tot sa introdus o misiune in aceea harta trebuia ca probabilitatea de a ajunge acolo sa fie putin mai mare,,pentru mine am impresia ca aceasta misiune e cam imposibil de facut sincer ma dau batut in fata aceste misiuni sunt de parere ca sunt alte lucruri mai importante de facut in joc decat sa imi pierd vremea incercand sa sar in aceea harta
     
  8. Bismut

    Bismut User

    Atat timp cat este un numar...pot zice mare, de jucatori care au terminat aceasta misiuni ce te face sa spui ca este "imposibil de facut"?
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  9. cand zici numar la ce numar ai facut referire???nush eu unu dupa vreo 40 50 de salturi m-am dat batut,cred ca au exagerat putin cu misiunile astea
     
  10. Bismut

    Bismut User

    Daca tu vrei sa ajungi acolo din 40-50 salturi si sa iei 350k x4 75k rsb si 10.000 extra energii scuzama.
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  11. crpavel

    crpavel User

    Eu joc de 10 ani, am facut mii de salturi iar acum doua zile am incercat iar cu 100 de salturi (aprox 3.5 ore) si n-am intrat niciodata in harta "bonus"... in schimb toti bot-userii, rusi, bulgari, turci au "reusit",iar un grup de 5 jucatori turci au "reusit" fiind introdusi pe harta de adminii turci...eram pe ts cand asteptau pe harta 3-1 ca navele sa fie introduse pe harta bonus...eu va sfatuiesc sa nu mai va chinuiti degeaba!!!
     
    crod și Bismut apreciază asta.
  12. Un nume din cei 5 sau numele tuturor celor cinci, cunoaşteţi? Ce server? Aţi raportat acest lucru către suportul jocului astfel încât să-mi puteţi furniza nr. reclamaţiei ("ticket-ului")?
     
  13. poti juca de 10 ani daca nu esti ufe tot degeaba,nu stii jocul
    eu am intrat de 2 ori in interval de cateva saptamani,am intrat din primele 3 jump-uri date(prima data) iar a 2-a din cateva cpu-uri de jump:)
    si cum a zis si bismut sunt foarte multi playeri (ufe,fe) care au finalizat misiunea(pt 75k rsb,10k gg 350x4 ati vrea sa distrugeti doar 100 kloni?:)?
     
  14. chiar azi am gasit o conversatie destul de interesanta intre niste jucatori despre harta secreta.Unul dintre ei zice ca si-a lasat nava in harta secreta si poate sa sara acolo oricand vrea, din cate stiu eu in harta secreta nu te poti deconecta, eu eram in grup cu ei chiar inainte sa ma dea afara dar chatul de grup mi-a ramas activ si am vazut ce vorbesc, unul dintre ei a trimis si poze pe chat sa arate ca nava lui e in harta secreta.Uite deasta multi reusesc sa tot mearga acolo din cauza acestui bug. http://prntscr.com/gehe0c
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. Esti bun, tocmai de asta ti-a crescut barba !! ca nasul nu se mai vede :)
     
  16. rattyionut

    rattyionut User

    nare treaba clanul. eu nu sunt din ufe si tot am treminat misiunea aia
     
  17. ai dreptate dar tot trebuie sa stii bugu ca sa poti sari in harta secreta altfel te agiti degeaba
     
  18. Din pacate trebuie sa-mi cer scuze la Mos Craciun caci l-am acuzat pe nedrept. Dupa 15 minute dela postare am intrat in harta secreta si in interval de 3 ore am terminat si misiunea. Adevarul este caci anul asta am folosit c-am multe item-uri si nu am reusit sa sar :(
    Astazi am reusit :) SPOR LA SARIT caci precis o sa reusiti si voi.
    EU nu am folosit BUG si va spun ca am facut misiunea cu Tartarusul full scut dar va sfatuiesc sa nu intrati pe mijlocul hartii nici macar dupa terminarea misiunii caci muriti instant :))
     
  19. rattyionut

    rattyionut User

    ?
    ce bugu vorbesti ma acolo? eu am reusit fara. :confused::confused::eek::eek:o_Oo_O
    iti trebuie doar noroc succes la jump.