Harta ??? 2015 !

Discuție în 'Probleme generale' creată de drdistractie123, 10 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut vreau si eu sa stiu cum pot sarii in harta ??? am folosit peste 100 de Cpu-jp01 si 02 si nu am sarit niciodata in harta . Poate face un admin un video ceva ?
     
  2. Din cate stiu eu se intra o data la 10000 de salturi acumulate in total pe hartile DO....pentru video da cautare in google : harta secreta DO si vei gasi o gramada....
     
  3. mobob

    mobob User

    ::))
    am inceput sa joc prin 2010....
    de atunci si pina acum,desi folosesc cu regularitate jp2,am "aterizat " in harta aia o singura data....asa ca,spor la slaturi in continuare.
     
  4. relax

    relax User

    Poti folosi un singur salt si sa ajungi acolo, da, unul singur, primul salt de pe contul de joc, folosind acel cpu. Pentru ca al 10.000(zece mii)-lea salt, ajunge acolo, indiferent ce utilizator il efectueaza. Am mai spus si ma repet fara ezitare, nu stiu ce joci tu si alti cativa smecherasi pe langa tine "de prin 2010" dar nu cred ca vorbim cu totii despre acelasi joc.
     
  5. In mare parte noi vorbim de DO aici in caz ca nu te-ai prins daca nu stii despre acest subiect nu mai posta . ;)
     
  6. relax

    relax User

    Eu nu stiu despre subiect :rolleyes:
    Si ajung sa ma intreb de unde atata incompetenta.
     
  7. nu te contrazic dar daca tu ai luat-o in nume de rau asta nu e problema mea .. eu doar am intrebat si vreau sa stiu daca cele 10,000 de salturi se aduna de la toti playerii sau trebuie sa sar eu cu nava mea de 10,000 de ori
     
  8.  
  9. mobob

    mobob User

    mister relax,imi place ca esti asa de "informat"... da nu imi place ca esti asa "intapat"...

    eu habar nu am cite salturi tre sa faci ca sa ajungi in harta aia,si nu vreau sa generalizez...am spus doar ca eu personal ,am ajuns acolo o singura data...

    si imi pare ca am spus-o destul de clar.

    in ce priveste faza aia cu "al 10.000-lea salt" efectuat ,indiferent care jucator il face,duce acolo, nu am auzit niciodata nici un admin sa afirme asa ceva....

    si am rugamintea la unul din admini sa ma contrazica daca nu am dreptate!

    dar pina atunci,domnule relax,da-mi voie sa nu iau de buna "expertiza" dumneavoastra...care sfideaza si logica,fie vorba intre noi.daca ar fi asa,marea majoritate a playerilor nu ar vede-o nici-odata...


    PS.
    de dark orbit vorbeam,bineinteles,si eu si "smecherasii" de linga mine....
     
    CRIS_03 și drdistractie123 apreciază asta.
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cred că nu scrie nicăieri "oficial" dar asta e "legenda", saltul cu numărul 10k efectuat de tote navele care folosesc cpu de salt sau portalul invizibil din 4-5, te duce pe harta secretă. sigur, rămîne mirarea unor "ghinionişti" despre "norocul" celor "aleşi" ! :eek::)
     
    Veneficus și CRIS_03 apreciază asta.
  11. mobob

    mobob User

    ::))
    oricum,atunci cind am ajuns eu acolo (bineinteles ca nu eram pregatit pentru asta,nici psihic,si nici ca dotari),am reusit sa adun fix 3 cutii inainte ca protegitii aia sa ma expedieze in baza...e drept,pe atunci nu era pet care sa adune pentru mine,si trebuia sa ma opresc cu nava pe cutie sa o colectez.

    deci ca sfat pentru cine doreste sa ajunga acolo,sa aibe nava pregatita de viteza ,scut cit cuprinde,si pet pe autocolectare cu raza de actiune cit mai mare....
     
  12. Eu am cerut un video actualizat 2015 daca se poate .. am gasit alte videoclipuri dar sunt vechi . Poate acum s-a schimbat ceva , nu stiu zic si eu :))
     
  13. Cehn

    Cehn User

    Macar stii ce vrei:

    Video + "walkthrough" + "follow-up" + FAQ + ...

    Nu te lasa!
    Poate aflam si noi ceva.
     
    drdistractie123 apreciază asta.
  14. Pai asta vreau sa aflu :))
     
  15. lohas

    lohas User

    Dar mai exista acea harta??? ? Si pot intra daca fac salturi camuflat?
     
  16. rattyionut

    rattyionut User

    din cate stiu eu chiar daca intri in harta respectiva nu ramai camuflat
     
  17. mobob

    mobob User

    ::)) omul intreaba daca poate intra cind e camuflat.
    raspunsul e da.ca si in poarta,poti intra daca esti camuflat in momentul saltului....ce se intimpla dupa ce ajungi acolo,asta e alta mincare de peste.
     
  18. lohas

    lohas User

    Cum zice si colegul nostru era vb de salturi camuflat nu si intrare in harta camuflat asta stiu ca ma decamufleaza cand intru acolo oricum ms de informati

    ms mult de informati
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 1 Oct 2015
  19. problema voastra e foarte simpla dar si totodata grea .
    daca ziceti ca trebuie sa fie acumulate 10k de salturi sa ajungi acolo . cum se face ca eu am sarit de 16 ori in decurs la aproximativ 5 ore ? ca doar nu sau efectuat 160 k de salturi .nu?
     
    CRIS_03 apreciază asta.
  20. norocosule...;)
     
    CRIS_03 apreciază asta.