gg y6

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de REqVIEM, 20 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. REqVIEM

    REqVIEM User

    azi am facut poarta y6 si imi apar 4 chestii ce au scut, nu imi ia din viata dar nici nu pot sa i selectez si nu pot iesi din poarta decat daca intru in radiatii

    cand reintru in poarta, acelasi lucru! npc-uri nu imi mai apar, am cautat peste tot
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Noi 2017
  2. Mai exact, care este denumirea porţii, aşa cum vă apare în "Galaxy Gates", acolo unde se generează un Portal Galactic?
     
  3. REqVIEM

    REqVIEM User

    gg y6

    am terminast npc-urile si imi apar 4 cercuri sunt niste chesti in interior si nu pot sa le lovesc dar nici ele nu dau in mine si nu imi apare poarta sa ies
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Noi 2017
  4. CapoHrx

    CapoHrx User

    Probabil este vorba despre un cont vechi si un portal GG aniversar DO primit de cei care s-au logat in data aniversarii 11 Dec., portal gratuit ce sa acordat din 2009 pana in 2012. Acest portal nu mai exista in jocul actual, deci nu mai are rost sa te chinui cu el.
     
  5. REqVIEM

    REqVIEM User

    ok, dar de ce imi mai ramane poarta pe harta dupa ce am batut npc-urile? normal era sa nu mai apara! este cont vechi intr-adevar..n am mai intrat de ani
     
  6. Poarta dvs. este cea descrisă AICI şi a fost activă în 2012, cu ocazia împlinirii a 6 ani de existenţă a jocului DarkOrbit.

    Aţi colectat cuferele, inclusiv cel final?
     
  7. REqVIEM

    REqVIEM User

    ce cufere? sunt 4 in patru cercuri dar cum le colectez?

    ok, daca nu mai este valida, de ce m-a lasat sa bat npc-urile si de ce mai apare pe harta?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 21 Noi 2017
  8. Colectarea cuferelor se face la fel cum colectaţi o cutie bonus.

    Dacă mă întrebaţi de ce nu funcţionează lucruri care s-au petecut acum 5 ani în joc, mi-e imposibil să vă pot da o explicaţie. Totuşi, dacă poarta nu dispare de pe hartă, rugaţi suportul jocului să vă ajute.
     
  9. REqVIEM

    REqVIEM User

    ok, imi pierd munitia pe npc-uri si harta nu mai functioneaza? am crezut ca s.a mai rezolvat ceva de cand n-am mai intrat! am bagat bani si, drept rasplata, se vede..nici un raspuns competent
     
  10. Cum adică "imi pierd munitia pe npc-uri"? N-aţi primit recompensa aferentă distrugerii NPC-urilor, la fel ca în cazul distrugerii oricăror alte NPC-uri de pe hărţile de joc? :rolleyes:

    Poarta respectivă v-a fost acordată în mod gratuit, nu v-a costat absolut nimic. Mai mult decât atât, ea trebuia efectuată în perioada eventului şi nu la 5 ani distanţă.


    Puteaţi să vă consideraţi norocos dacă aţi fi primit şi recomepensa finală deşi poarta respectivă avea o durată limitată de existenţă, în care putea fi efectuată iar recompensa primită în bune condiţii. Orice pretenţii ulterioare sunt lipsite de sens.


    Ca atare, pt. lipsa dvs. de interes şi informare, nu încercaţi să ţineţi pe altcineva responsabil.

    V-am îndrumat către suportul jocului pt. a vă ajuta să eliminaţi respectiva poartă de pe harta de joc, în caz că prezenţa ei vă crează un disconfort vizual.

    Temă închisă.
     
    Veneficus apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.