Gates Epsilon

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de A_L_E_X, 20 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    Ce DMG trebuie sa dau ca sa pot face Poarta Epsilon?
    As dori niste raspunsuri de la cei ce stiu nu de la cei ce raspund ca sa faca grad pe forum
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    nu are relevanta cat de tare dai...
    dmg-ul mai mare nu face decat sa scurteze timpul in care termini poarta.
     
    A_L_E_X apreciază asta.
  3. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    Stiu dar un dmg minim sa faci fata cam cat ar fi?
     
  4. Veneficus

    Veneficus User

    Alex...poti sa faci poarta si cu un laser pe un flax daca stii cum sa te feresti de npc-uri si ai timpul si rabdarea necesara...
    e adevarat ca cu un singur laser echipat va dura ceva...probabil cam 1 an de zile...
    ai aici detalii despre poarta in discutie...
    majoritatea npc-urilor din poarta au viteza si damage mare...echipeazate pe o configuratie cu scuturi si motoare ...
    nu stiu ce echipamente ai...

    poti incerca sa vezi cum te descurci in poarta low in grup cu cineva...daca rezisti acolo vei rezista si in epsilon...
     
    Modificat ultima dată: 20 Ian 2017
    A_L_E_X apreciază asta.
  5. A_L_E_X

    A_L_E_X User

  6. Veneficus

    Veneficus User

    este un titlu pe care il detii...daca te deranjeaza dute pe pagina principala/registru pilot/achievement-uri/titluri si seteaza alt titlu daca detii altul sau nici un titlu.
     
    A_L_E_X apreciază asta.
  7. A_L_E_X

    A_L_E_X User

  8. CapoHrx

    CapoHrx User

    Afiseaza nr. de drone Iris detinute (litera I) si nivelul de dezvoltare al acestora. Cand omori npc-uri creste lvl dronelor, respectiv nr. de care intrebi. Daca apare A, Z linga I,inseamna drona Apis ,respectiv Zeus
     
    Modificat ultima dată: 22 Ian 2017
    Veneficus apreciază asta.
  9. Intervenţii suficiente, mulţumesc!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.