furt de nume

Discuție în 'Probleme generale' creată de danutza, 16 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. danutza

    danutza User

    Buna seara,

    Am si eu o rugaminte la d-voastra va rog sa verificati doi jucatori vru care mi-au copiat numele si incearca sa imi faca probleme,in acest moment tind sa cred ca sunt fara clan,eu va pot comunica la cererea d-voastra adreasa de mail si datele despre acest cont. Se face abuz si este deanjant,va rog frumos sa luati masurile cuvenite. este vorba despre ▀▄▀▄▀Đanutza▀▄▀▄▀ si ▀▄▀▄▀Đanutzza▀▄▀▄▀ iar numele meu original este ▀▄▀▄▀Đaŋutza▀▄▀▄▀ membra a clanului [=®=] LEGIONE GRANATA-1993.

    Multumesc anticipat si o seara buna!
     
  2. Silviu

    Silviu User

    Conform articolului 9.3.7 din CCG:

    Suportul te va ajuta dacă te adresezi lor.
     
    ~~Dark~Star~~ apreciază asta.
  3. Articolul CCG la care faci referire are o cu totul altă conotație, respectiv interzice utilizarea contului de joc și a datelor de autentificare la acesta de către un alt utilizator, altul decât cel / cea care le-a creat.

    În cazul de față, e vorba de copierea infidelă a unui nume de joc, lucru care nu este interzis de niciun regulament.
     
  4. Si mie mi s-a copiat de multe ori numele:eek::eek:
     
  5. Intervenţii suficiente.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.