furat contul...

Discuție în 'Probleme generale' creată de CUSER1998, 7 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. CUSER1998

    CUSER1998 User

    salutare vreau sa stiu daca cineva ma puate ajuta vre un admin sau daca stie cineva cum!sunt general black daca ma stie cineva.Daca stie cineva cum pot sa ami recuperez contul ca nush ce sa intiimplat.. saptamina asta sa bagat cineva pe contul meu si mia schimbat parola si numele de la cont! cum pot sa mil recuperez!! daca emailul al am blocat de 2 ani si este imposibil sa ma bag pe el.si cum a facut ala de mia schimbat numele si parola.. va las profilul meu http://int10.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=3EJCg&profileCheck=5rOwW&lang=esSCUZATIMA CA AM MAI PUSA ASTA DIN NOU DAR AM PUS LA SUPORT SI AM ZICE(SA MA DUC LA POLITIE SI SA FAC O DENUNTA DE ACOLO SI POLITIA SAI DEA O COPIE DIN DATELE DE LA CONT SI TOT ASA) NEAPARAT ESTE NEVOIE AIA?? NU POT SAL RECUPEREZ PRIN ALTA FORMA
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Urmeaza instructiunile primite de la suport, doar dansii te pot ajuta. Aici in forum nu putem sa-ti acordam nici un fel de ajutor.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.