Formatie drone

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Cristian, 4 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cristian

    Cristian User

    Salut, joc pe eg6 si am strans 100k uri pentru o formatie de drone si nu stiu pe care sa o iau...Am goliath si dau 7-8k cu x1 cu seprom,am pe fuga 400k scut iar pe bataie 250k.
    Multumesc pentru raspunsuri :)
     
  2. 22comi

    22comi User

    Pentru npc-uri e bun diamantu , pentru bataie ori inima ori molia :D
     
  3. Pheno

    Pheno User

    si gheara e buna desi eu nu o am
     
  4. pt inceput cea mai buna e inima iti da hp si scut mai mult
     
  5. ia inima. pe urma molia pt vanatoare.
     
  6. Cristian

    Cristian User

    ma gandeam ca molia e eficienta la npc ca le pocnesc cu tot cu hp dar acum nush...
     
  7. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Molia este 'eficienta la NPC' doar in portile galactice. Pe hartile normale de joc poti folosi cu incredere inima, sau diamantul, sau gheara...
     
  8. Gheara este buna. nu iti influenteaza hp, scut sau dauna + ai 5% onoare pe tot ce distrugi.
    -in rest inima iti diminueaza dauna
    -diamant iti scade hp-ul
    -molie pe harti nu are rost sa folosesti, este buna doar in porti.
    Eu unu, nu ma prea ma duc la vanatoare cu molie. Mai nou jucatori de pe eg 7 stau la batie, prefer conf. "tanc".
    p.s
    configuratie tanc ptr. goliath
    Asa iam dat numele dupa ce am vazut eficientza ei, nu am sa dau detalii despre aceasta configaratie.
    in rest cele buna
     
  9. pai si la gheara iti scade penetrarea scutului cu 10% deci aresi ea un dezavantaj. inima in schimb e bune si la npc si la nave
     
  10. gyx

    gyx User

    toate sunt bune daca stii cand si cum sa le folosesti
     
  11. -=Nommo=-

    -=Nommo=- User

    Nu-ti scade nimic , daca esti pe formatia gheara si tragi intr-un inamic daunele vor afecta prima data doar scutul :)
     
  12. Pentru NPC-uri e buna formatia Liliac daca o ai.
     
  13. danny333

    danny333 User

    Salut. Nu am stiut cum sa creez o postare asa ca imi permit sa pun o intrebare aici sperand sa nu se supere nimeni. Se poate juca DarkOrbit de pe tableta .. Sistem de operare android ? Nu reusesc sa ma conectez pe pagina de joc... Ramane pagina neagra. Astept un raspuns si ceva indrumari, multumesc!!
     
  14. Cristian

    Cristian User

    Tableta ta nu este destul de puternica pentru a sustine pagina de joc presupun...
     
  15. Cristian

    Cristian User

    Legat de formatia de drone imi voi achizitiona liliac cand va aparea ,inima si diamant conform opiniilor dumneavoastra...se poate inchide
     
  16. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.