Formatie Drone

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de LeGIoNsS, 1 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. LeGIoNsS

    LeGIoNsS User

    Saluturari stafului si playerilor darkorbit ! Am si eu o intrebare : ce formatie de drone este cea mai buna pentru a face fata la mobi puternici(de la boss lordakium in sus) avand in vedere ca am o 1 goli dmg x1 aprox. 5-6,5 k dmg (cu seprom) si 3 scuturi Bo2 si restul Ao3(dalea cu 5 k defense) + ca am 2 configuri 1 (de fuga cu scut) si 1 (de lupta si scut mai mic).
     
  2. Maidanezu

    Maidanezu User

    Formatia diamant sau formatia bariera pentru npc
     
  3. Salut ! Eu zic ca inima este buna.

    Crește puterea scutului cu 10% și hitpoint-urile cu 20%, dar reduce daunele laserului cu 5%.

    Nu te grabeste nimeni.. il faci mai incet dar reusesti , + ca inima te ajuta si in caz ca esti atacat de inamici. Asta e parerea mea.. acum tu cumperi ce vrei.. e uridium-ul tau nu al meu :)
     
  4. Sunt bune si inima si diamantul pentru npcuri fiindca diamantu iti da cite un pic cite un pic scutul inapoi ;)
     
  5. Forma droanei este Inima,Diamant si Molie.
    Ca am numai forma droanei Diamant si mai am de strans uri sa iau inima.Asa ca incearca cu forma droanei inima ca e bun.
     
  6. eu zic bariera sau inima acelea cred ca sunt bune
     
  7. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Pentru ce scuturi ai pe nava nu e bun diamantul, incearca inima, dar dai cu 5% mai putin cu laserele, dar ai hp si scut mare.
     
    Modificat ultima dată: 15 Ian 2014
  8. Intervenţii suficiente!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.