Feedback Fisura Subglaciară: O zi rece în iad - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Viorel_77, 22 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Bismut

    Bismut User

  2. Ati distrus si portalu asta, 28 de prox. la un portal cu amplificatoare, in fiecare zi scade dropu de prox, mai dam si bani pe boostere !
     
    -*AIRFORCE*- apreciază asta.
  3. Bismut

    Bismut User

    Nu au schimbat nimic, si eu din 2 portale am luat doar 28 proxium dar la al 3-lea 112.
     
  4. Cum zici tu Bismut, dar de cand a inceput eventu in fiecare zi in care fac portale am luat mai putin,luam 80-120, apoi a scazut la 40, acum mai putin,.. vedem in continuare..
     
  5. Urăște

    Urăște User

    ei de iau 40 din 3 porti e minune...sunt la a 8 poarta si inca nu am terminat mis cu proxi
     
  6. crod

    crod User

    Pîna cînd ţine eventul?
     
  7. Pt. că fragmentul este un "hardware" şi îl veţi găsi bifând categoria "Hardware".

    Până pe data de 14.02.2017.
     
    crod apreciază asta.
  8. Bismut

    Bismut User

    Posibil sa nu fie tradus bine, daca va conectati de pe darkorbit. com si va uitati la noutati in anunt scrie asta:

    "The event starts on the 24th of January 2017 and will end on the 28th of February, 23:59h LST. "

    s
    au verificati anuntul oficial aici.


    P.S:
    Din ce am citit pe discord este posibil ca portalul sa fie modificat in urmatoarele zile asa ca bagati mare si facetiva stoc la RSB ;)
     
    Modificat ultima dată: 30 Ian 2017
  9. radu01

    radu01 User

    Da! mare porcarie... si eu am intrat in a IV-a poarta cu 74 proxium, si am terminat tot cu 74. Nici macar 1 proxium. Am mai dat si banii pe cele doua amplificatoare. "Mărește-ţi cu 25% șansele de a găsi Proxium în cutiile UFO și Ufonit cu unul dintre aceste puternice amplificatoare." Nu am primit la UFO daramite la ufonit.....
    Cred ca e cazul sa ma opresc aici. Nu cred ca voi mai juca acest joc. Nu mai este atractiv. :(
     
  10. Am facut 1 poarta intreaga, primele 4 valrui cu amplificator, iar restul fara si nu am luat niciun proxium ... am zis fie se poate intampla ... imediat o termin intru in urmatoarea tot cu amplificator, fac primele 4 valuri si ghici ce tot nimic ... (cu amplificator ...) M am uitat pe probabilitatile de drop si ori se fac magarii ori nu sunteti in stare sa programati jocul dupa cum postati in forum ... 35 % sansa de drop cam 1 din 3 ar trebuii sa dea ... eu am facut 8 si nimic ... sa nu mai zic de restul facuti fara amplificator ...
     
  11. Din pacate nu ai inteles ideea: ai 35% sanse doar cand ai amplificator iar cum amplificatoarele s-au gasit doar la payment ideea era sa treci pe la bancomat. Totul pe joc a fost modificat in asa fel incat daca vrei sa obtii ceva mai mult din acest joc prima data trebuie sa faci o vizita la bancomat care binenteles NU este obligatorie ci este strict alegerea ta, in concluzie: vrei mai mult scoate banu... daca nu atunci trebuie sa te multumesti cu putin !!!

    La fel am patit si eu abia la a 4-a poarta am reusit cu greu sa asamblez 40.000 RSB, daca am vazut cum merg treburile am zis PAS si la revedere poarta, eu nu vreau sa stau pe joc "n" ore pt 1500 de rachete SAR-02.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 31 Ian 2017
  12. Posibil! Din câte observ, cu excepţia Newsletter-ului din limba engleză şi germană, în toate celelalte limbi este menţionată data de 14.02.2017.

    De asemenea, în FAQ-ul transmis în limba română nu se menţionează data de început şi sfârşit a eventului.

    Am cerut celor de la serviciul tehnic să clarifice situaţia, mulţumesc!
     
  13. sukasuka

    sukasuka User

    Ultimele doua porti 0 proxium .. :)
     
  14. ce fru,mos cand se gasesc cativa ,,gura-sparta si nu ppot sa isi vada de pprti si trebe neaparat sa scrie ei pe forum cat face in cateva ore bravooo ... sunteti asa de desptepti.. tre sa informati voi in loc sa va vedeti de treaba vastra ca a mers destul de bine poarta la inceput dar dupa restartul care la dat ziua sa terminat ... acum tre sa batem ca nobi in o p/oarta s ne dea 14 si in cel mai bun caz 30 bravooo .... foarte multi destepti...
     
  15. Eu nu vad nici o diferenta de ieri, la ultima poarta am luat 86, penultima 116 si da mai sunt si scoruri mici dar nu poti 100% de fiecare data cum au facut cei care au abuzat de bug-ul de la UFO si au facut proxium in prostie; au umplut si youtube-ul de filmulete.
     
  16. Cehn

    Cehn User


    Bravo mai băiete!
    Ai un stil special.
    Expresia totala a furiei.
    Te invidiez: nici dacă eram muci nu reușeam asta.
     
    Modificat ultima dată: 31 Ian 2017
    Seth[RO] și crod apreciază asta.

  17. Inceteaza sa mai vorbesti cu asa superioritate, de parca tu ai programat jocul si stii despre ce vorbesti ... La fiecare sfarsit de poarta nu primesti un booster de 25% sansa de drop, am si specificat ca in primele 4 valuri nu am luat nimic cu booster ... da se pare ca toti va credeti atotstiutori ... niciodata nu am fost lamurit la vreo intrebare sau problema adresata pe acest forum ... oricine ori te ia la misto( in loc sa te ajute ) ori te ignora ... crezi ca daca aveam raspunsul la intrebari mai le postam aici ???!!!
     
  18. Conform clarificării transmise de dezvoltatorul jocului, actualul event va lua sfârşit pe data de 28 februarie 2017, ora 23:59h LST.

    La următoarea actualizare a clientului de joc se vor face modificările cuvenite şi în secţiunea "Newsletter".
     
  19. Incearca sa stai linistit este doar un joc si trebuie sa il tratezi ca atare, ar fi pacat sa iti urce tensiunea la 200 de la jocul asta. Nu te implica mai mult decat este necesar, banuiesc ca nu dormi de nopti intregi din cauza ca nu iti cade proxium de la ufoniti, vei avea o supriza mare cand te deloghezi de pe joc si revii in lumea reala unde nu mai conteaza cat de zmeu esti pe joc si cat este sansa de dropbox.
     
  20. Bismut

    Bismut User

    Retele au fost schimbate :)
    [​IMG]
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.