Feedback Fisura Subglaciară: O zi rece în iad - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Viorel_77, 22 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. CapoHrx

    CapoHrx User

    Acel Streuner nu da nimic special.
     
  2. -Lorren-

    -Lorren- User

    Oriunde te afli in momentul in care un coleg de grup cu Solace da abilitatea "Reparație instantă" (pentru grupuri care repară imediat coca navei tale și pe cele ale aliaților tăi), te va incarca automat si pe tine chiar daca te afli in portal.
     
  3. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    ok dar eu de unde sa fac rost de nava aia ca cei care o au nu fac grup
     
  4. ebucur36

    ebucur36 User

    de la shop
     
  5. ebucur36

    ebucur36 User

    dar stai linistit ca ,chiar daca o ai la ce lasere zici ca ai n u poti face poarta
     
  6. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    deci cu bani reali mai bine spus
     
  7. True5.1

    True5.1 Guest

    Interventie corecta, multumim !
     
  8. Inca 2 porti =28 proxium
    azi 2 porti -28 proxium si 8000 rsb in rest rachete consumabile in poarta..
     
  9. Am cumparat 3 parti( Fragment glaciar) cu uridium ca sa fac CPU-ul pentru poarta. Am terminat harta a 6-a. Doar pentru UFO am consumat 11.000 x4 ,18.000 x3, 3000 sab, 600 rachete ubr ca sa il distrug( pe langa ce am folosit la uber lordachium). In total pana aici am adunat 14 Proxium. Am nevoie de 15 ca sa fac prima asamblare pentru chei prada. UFO nu mi-a dat nici un Proxium. Si am primit un booster de proxium 1 ora , care va expira probabil pana la urmatorul Ufonit. Am goliath enforcer cu 8 irisi full lf 3, formatia burghiu. Astept transporturi de seprom ca sa intru in poarta.
    Kamikaze niv 3 la pet nu pot sa iau inca pentru ca nu are nivelul necesar.
    Parerea mea e ca nu se merita. Este prea grea poarta pentru nivelul la care sunt. In timpul asta daca stateam pe harta strangeam uridium pentru 10-15 chei plus ca mai luam 10 de uridiumul cheltuit. Si faceam asta intr-un timp mai scurt.
    Poarta nu este echitabila. Nu este pentru orice nava iar cei care o poti face intr-un timp eficient probabil au deja cateva lf4 si isi permit sa consume munitie x3,x4. Daca stai la x1 imbatranesti pana faci o poarta. Eu sunt curios daca mai reusesc sa deschid una pe parcursul eventului( tinand cont ca si dropurile la Plasmida si Scrap nu sunt mari ca la Mucosum).
    Daca iti cumperi Fragmentele pentru CPU cu uridium, il refaci pe acesta din NPC-uri. Pana la valul 7 am facut 11.000. Dar daca nu ai nava si munitie e foarte greu sa faci atatea porti cat sa poti construi U-Lf4.
     
    crashday apreciază asta.
  10. *ByG*

    *ByG* User

    crapatura hotie pe fata am distrus o gramada si nici macar o matrie nui corect ...
     
  11. crod

    crod User

    In privinta lag-ului, un restart de server la 3-5 ore ar fi binevenit, multumesc.
     
  12. *T.REX*

    *T.REX* User

    mi se par amuzante comentariile despre noul lf4 daca nu vrei ca jucator sa accepti ofertele jocului dute frate pe toate hartile ia misiuni fa porti si uita de event nu te obliga nimeni sa faci upgrade la noul lf4 si mai ales ca eventul dureaza pana in februarie la sfarsit si pe urma alt event:)iar alte discutii:) cu stima!
     
    crod apreciază asta.
  13. crashday

    crashday User

    in mai bine de o ora,am terminat prima harta,cont mic,destule lf 3,si spectral lancer 3,si desigur,aegis
    poarta asta,ca si ceea de mai inainte,de la inceputu lu decembrie,nu a fost facuta pt jucatorii mici
    exemplu>doar cei ful elite cu tot ce trebuie pe ei,x 4 minim,pot sa faca asta(aveti destule filmulete pe tube,care demonstreaza asta)
    hai sa nu mai punem intrebari,si sa ne vedem de streunerii nostrii))
     
    freakaD.D. apreciază asta.
  14. prietene noul lf4 e mai slab ca vechiul lf4... ala nu are variatile alea de dmg :))) asa ca nu vad osteneala :))
     
  15. Rabatul, duplicatorul şi protocoalele P.E.T. nu ar trebui să funcţioneze în ceea ce priveşte noile materii regăsite în poarta "Fisură".

    A existat un "exploit" legat de CPU Subglaciar şi UFO dar care a fost eliminat.

    Aveţi cunoştinţă de utilizatori cărora să li se aplice avantajele oferite de rabat, duplicator şi / sau protocoalele P.E.T.?
     
    špïη†εςα†⊕ruL apreciază asta.
  16. Tibles

    Tibles User

    De ce nu imi apare in Asamblare, posibilitatea de a realiza Fragment Glaciar “H-GF” cu
    Rețetă de asamblare specificata in FAQ,conform mai jos ???
    • Timp de construcție: 1 oră
    • Cumulabil = da
    • Vizibilitate: doar în timpul acestui event
    MinereuCantitate
    Mucosum20
    Plasmidă4
    Rebuturi24
     
  17. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Selecteaza "arata tot" la asamblare si ar trebui sa o gasesti prin multimea aceea de iteme.
     
  18. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    mai verifica odata caci este cu siguranta acolo !
     
  19. Veneficus

    Veneficus User

    doar afirmatiile utilizatorilor din tema indicata.
     
  20. Tibles

    Tibles User

    Multumesc frumos, mai luminat...sa ai spor!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.