Feedback Fisura Subglaciară: O zi rece în iad - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Viorel_77, 22 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. te duci la asamblare si iti faci cpu-ul dupa te duci la CPU-uri(unde ai cpu de reparare drona cpu de salt etc.)si dai click pe el si o sa iti apara
     
  2. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    un mic sfat pentru cei care sunt mai slabi cum sunt si eu nu va chinuiti sa faceti Portalul Subglaciar ca nu veti reusi sa il terminati sau daca aveti timp mult aveti sansa sa il faceti dar foarte greu
     
  3. Veneficus

    Veneficus User

    mda...si unii spuneau ca e conceput de BP pentru a ajuta incepatorii...
     
    magontec apreciază asta.
  4. Bismut

    Bismut User

    Face doar primele valuri cele mai usoare.. si isi crafteaza doar chei de prada si extra energii :)
     
  5. piftea

    piftea User

    Am 2 porti facute si am 14 proxium. Clar "ai dreptate" Bismut.
     
  6. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    nu are sansa eu cu media de 4k cu x1 abia fac primele 2 harti iar fratemeu care da intre 2k si 3k nu are nici o sansa sa faca POarta
    Si alea 2 harti din Portal le fac in cateva ore asta e corect cumva?
    Am facut primele patru harti si nu am luat Proxium
     
  7. Tibles

    Tibles User

    Bismut,numai pe uri se mai poate face poarta aia...?
     
  8. Bismut

    Bismut User

    Fa si tu un pet nivel 8 cu kamicaze lvl 3 si cumpara un premium.
    Poti sa o craftezi cu 100 scrap si 1k uri.
     
  9. Oarecum nu e corect asa
    deoarece un player care are timp poate ajunge la un milion de rsb in interval scurt+gg-uri deci el va sta cu burta-n sus tot anul sau toti anii cat va mai juca el:))
    un player avand dabia 10 lf4 care trage cu x3 cu seprom pana i se termina si dupa promerium cred ca termina poarta in 3-4h....sa nu uitam ca sunt decat 2 vieti
    pentru mine unul nu e problema eu dau x4 cap-coada cu duble si de proxium si de ce mai exista si pot sa zic ca sunt norocosul clanului cand vine vorba de proxium peste 115 proxiium pe poarta(+ultimele 2-3 npc-uri care au dat nu am mai avut duplciator) dar nu e corect pt cei mici pentru ca ei nu pot ajunge sa obtina unstable lf4 sau sa faca o cantitate mare de rsb ....

    Pot sa va dau in sfat in schimb pt cei mici: puneti-va solace si faceti un grup cu 2-3 solace-uri(sau full grup de solace) si reparati-va constant:) folosind abilitatea
     
  10. sunt corecte probabilitatile alea de pe forum ??? pentru ca scrie acolo ca e sansa de 37.5 % la x4 de la ufo si de 11% pentru plt-2021 , iar eu am luat de ultimii 3 ufo numai plt-2021, iar din 8 ufo doar odata am luat x4, de la aia mici nu mai zic ... numai rachete aproape, x4 2-3 cutii de la ufonit din 4 porti. rsb nici nu sper de la ufo ca na ... de ce sa imi dea de 3 ori la rand rsb cand poate sa imi dea plt-2021 ca e aceeasi sansa de drop ... iar sansa aia de 20% nu cred ca merge de la ufo pentru ca din 8 ufo doar 1 data mi a picat proxium ....
     
  11. sunt curios cati ati facut poarta si ce a dat?eu am fc de 2 ori a doua cu amplf si nik
     
  12. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    Ar fi fain sa am 10 lf4 dar am numai 1 si nici x3 nu am mult
    Si la ce solace te referi?
     
  13. Totul tine de mila scriptului care ruleaza si pe contul tau...
    Cat despre contul meu din 4 porti am strans 100 proxium si nici un RSB...
    Dar eventul a mai atras ceva populatie pe server....si ceva lag...
     
  14. ai cumparat booster ceva de ai luat 100 proxium ??? din 4 porti si 2 valuri am luat 71 proxium si rsb deloc, si x4 am luat de la un ufo si de la 4 ufonit ATAT !!! in rest numai porcarii de sar 2 ...
     
  15. 6 porti = 120 k rsb , 2000 gg , 110 chei plus munitie .. fara amplif de proxium..am prieteni care au amplif si au depasit pragul de 500 k rsb.Apropo de timp.O ora si ceva minute mi-a luat sa termin poarta cap coada cu duble de dmg , full lf4 upgrade + plt 2021 cu teleghid + ubr rocket + x4 cu promerium tot timpul.Bun.Un bilant munitie consumata + timp pierdut + trageri cu seprom e unul negativ in comparatie cu ce rezulta.Fiecare depinde la ce ravneste.Daca faci poarta pentru rsb si esti full plus sute de mii sau chiar milioane de trageri cu seprom ca sunt cazuri si ai si munitie buna si amplificatoare de dmg duble poarta merita.Daca esti mai slab echipat si nu ai munitie multa si buna , si trageri cu seprom cu gramada pentru ca skillabul nu face fata la cat o sa iti trebuiasca si ravnesti la lf4 sfatul meu e sa nu incepi sa o faci.Daca faci pentru chei si gg-uri merita desi o sa petreci mult timp doar in porti , vorbesc pentru cei mai slab echipati.Una peste alta un update bun care vorba unui prieten " umple tot prostu` de rsb" :) O seara faina!
     
  16. La asamblari am dat cele 500 energie extra am dat colecteaza dar nu am primit si pe cont
     
  17. Beka

    Beka User

    Doar suportul iti poate da un raspuns la problema ta,scrie-le lor.
     
  18. Se refera la nava G-SOLACE. Această navă are următoarele abilități: 10% energie scut suplimentară și abilitatea Reparație instantă pentru grupuri care repară imediat coca navei tale și pe cele ale aliaților tăi.
     
  19. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    da da nu poti intra cu grup deci nu e buna
     
  20. dupa ultimul UFO mai apare un val cu un streuner..nu am apucat sa trag si m-a aruncat in 1-1..recompensa poarta ciuciu?
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.