Feedback Fisura Subglaciară: O zi rece în iad - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Viorel_77, 22 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Bismut

    Bismut User

    Este prea tare acest portal :)) cred ca vor face ceva modificari, va mai aduceti aminte de ziua aceia cand primeam 100 extra energii din cutiile bonus box :D ? cam asa si acum :))
    In 3 ore am procurat 160k rsb ,2500 gg si 100 chei de prada +multe rachete
    Am tras numai cu munitie x4 si sunt cu 10k in minus...
    Daca va ramane asa ma astept sa vad jucatori cu 10mil rsb si 500k gg-uri
     
  2. 2 ore de porti = 80 k rsb , 1500 gg , 90 chei + rachete,,munitie bla bla .. ps: fara dublu amplif de proxium
     
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Macar lasane si pe noi sa facem portalul ca de laguri suntem satui :)) o sa schimbe ei portalul cand cred ei de cuvinta :)
     
  4. Tibles

    Tibles User

    unde se deschide portalul pt fisura glaciara?????????
     
  5. pe harta x-1
     
  6. unde doamne iarta-ma ca la mine nu apare si o am asamblata

    sa inteleg ca iar este probleme cu poarta?la unii apare la altii ba?

    Articol obținut: CPU subglaciar nu acesta trebuie obtinut ptr a deschide poarta?Ca poate am inteles eu gresit.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 26 Ian 2017
  7. Bismut

    Bismut User

    Vorba unui coleg de pe discord, cand va fi eventul NO LAG :))
     
  8. CapoHrx

    CapoHrx User

    Iti apare cpu pe nava langa celelalte cpu instalate. Trebuie activat, apoi apare portalul.
     
    Modificat ultima dată: 24 Ian 2017
    liberalul13 apreciază asta.
  9. Multumesc frumos.
     
  10. CapoHrx

    CapoHrx User

    Laserul instabil construibil cu resurse din ''Fisura glaciara''este gandit pentru incepatori, poarta insa, este mult prea grea pentru acestia. Fara macar Lf3 full va fi greu, sa nu mai zic de molie, diamant sau alte nimicuri la indemana oricarui incepator. Sunt ''doar''152 de valuri, daca am retinut bine. :D Cativa uberi, combinati cu Steruner Roketeer si Sabotori sunt nimica toata pentru incepatori. Succes!
    Bine de stiut: din resursele necesare pentru LF -ul respectiv am obtinut 14 bucati (fara booster). Pentru 1 LF4 instabil, conform FAQ e nevoie de 120 :D
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    sunteți de acord cu mine, recunoașteți greșeala colegului dumneavoastră, o recunoașteți și pe a dumneavoastră...
    oare intervențiile acelea greșite ”fără intenție” să nu fi dispărut din forum doar din cauză că imaginația mea e prea exuberantă și încă le vede postate acolo pentru a crea confuzie în continuare ? doamne cît sunt de exuberant ! :eek::D

    ps: iertați-mi delimitarea față de domniile voastre... e pentru că nu mă pot ridica la nivelul dumneavoastră de responsabilitate serioasă... din cauza imaginației mele sprințare nu mă pot vedea în nici un fel coleg cu dumneavoastră. ;):rolleyes:
     
    Modificat ultima dată: 24 Ian 2017
  12. Am construit cpu subglaciar si nu imi apare pe nava sa-l activez, ce este de facut ?
     
  13. crod

    crod User

    Sa-mi trag palme daca inteleg cum se ansambleaza alea trei, sau nu este reteta gata....:confused:


    [​IMG]
    neuronul meu s-a ghemuit intrun coltisor consemnat:(
     
    CapoHrx apreciază asta.
  14. A_L_E_X

    A_L_E_X User

    Da cpu subglaciar il pierzi dupa ce ai deschis poarta sau il poti folosi de mai multe ori?
     
  15. Veneficus

    Veneficus User

    il gasesti in bara de comenzi rapide la cpu in dreapta si de acolo il si activezi...

    mai exact 185 proxium

    il pierzi...

    se ansambleaza in ordine:

    20 x chei de pradă verde
    + 1 Duothrin
    15x Proxium
    500 x energie extra
    + 1 Trittothrin
    20x Proxium
    1x Duothrin
    40.000 x RSB-75
    +1 Quadrothrin
    30x Proxium
    1x Trittothrin
    1x Unstable LF-41x cablu înaltă frecvență
    120x Proxium
    1x Quadrothrin
     
    crod apreciază asta.
  16. pe eg6 nu se ia in calcul dublu la cutii.
     
  17. Veneficus

    Veneficus User

    ...mai sting si eu din faruri!
     
    CapoHrx apreciază asta.
  18. Se dubleaza continutul lasat in urma de catre UFO si UFONIT daca am duplicator?
    Gen, in loc sa iau 1500 PLT-2021 la UFONIT iau 3000?
     
  19. Veneficus

    Veneficus User

    aici parerile sunt impartite...pe anumite servere se dubleaza pe altele nu...
     
  20. aham, discriminare deci :)))
    glumesc, off
    ms pwp
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.