Feedback Feedback Ziua de naștere Darkorbit - 17 ani

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Veneficus, 13 Dec 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Veneficus

    Veneficus User

    nu pot sa nu observ ca lipseste (doar in forumul ro) o tema dedicata pentru expunerea parerilor noastre la adresa actualului event... o fi din gresala cuiva care a omis sa deschida o astfel de tema sau e pur dezinteres fata de ce au clientii de spus despre evolutia acestui joc ?!

    am gasit o postare destul de reprezentativa in alt forum, moderat de cineva... totusi...
    o astern aici, poate cineva se trezeste pana la urma!

    "" Ziua de naștere DO de până acum să fie ceva de genul:
    "Hap..." *Deconectare* "Happy Birt..." *Deconectare* "Happy Birthday Dar..."
    *Deconectare* "La mulți ani, Dar..." *
    Deconectare* "La mulți ani, DarkOr..."
    *Deconectare*
    "La mulți ani, DarkOrbit!"
    *Ai fost banat din sistem: Spam*

    PS: De ce vreau EMP din cutiile aniversare de pe serverul PVE când declanșează PVP când nu intenționez să joc pentru PVP ... #DarkOrbitLogic ""
     
    Modificat ultima dată: 19 Dec 2023
  2. COZMIN

    COZMIN User

    Veneficus, cred că ştii mai multe decât mine şi nu mai are rost să-ţi baţi capul cu ei. La fel ca şi staff-ul bigpoint ( dark orbit ) sunt si moderatorii de forum şi cei de la suport, ( românii noştri dragi) adică stau degeaba şi nu fac mare lucru pe unde sunt puşi. Probabil dorm şi ei cum de astfel dorm 95 % din navele de pe EG1, iar dacă cumva te apuci de puşcat, "primeşti tu sancţiune", nu ei.
    Să-ţi mai spun că am băgat un dublu la cutii şi am cules 3-4 ore, pentru că în mare majoritate a timpului cât am avut liber şi a fost eventul jocul nu a functionat.
    O seară bună !

    P.S. : După sancţiunea gratis de 3 zile din 28 aprilie am zis că nu mai joc, dar ma pus naiba să le mai bag un premium şi un dublu. ( tot eu prost, recunosc !!!! )
     
    Modificat ultima dată: 13 Dec 2023
  3. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    Bravo COZMINE ! bine punctat!
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    dece au vandut nemtii jocul la chinezi ????
    si darkorbit este rasa lui vladtepes :)) i
     
    Modificat ultima dată: 16 Dec 2023
  5. Iarasi !!!

    Nu merge, pe EG7: harta client nu se incarca, mesajul "conexiunea va fi stabilita" ruleaza la infinit, chiar daca sterg cache-ul de fiecare data inainte de logon.

    Acest bug dureaza de cateva zile si apare de obicei seara intre orele 17...22, dar acum vad ca luat-o razna si dimineatza.

    Cam la atât se rezuma Ziua de naștere DO :D:D
    Altfel spus: de ziua lor, ei nu te lasa sa joci ;)
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Jocul este o mizerie si forumul este " loc de dat cu capul" neutrii fete si baieti, nu mai bagati bani ( am bagat si eu un premium si ma doare :(( ) pianoman ai si tu ochii ca si boabele de orez ?? mai este un proverb pe care nu vreau sa il postez :((
    Mizerie de joc, admini sa va fie rusine ca administrati asa o mizerie,
    Pentru toti jucatorii cinstiti, acusi vine craciunul, mai bine bagati 5 euro in jucariile copiilor, decat in ochii lui pianoman si schleahta lui de admini
    Cu siguranta am sa primesc ban, dar eu va doresc un craciun fericit si multa sanatate
    Cu stima si respect pentru jucatorii cinstiti
     
    Modificat ultima dată: 17 Dec 2023
  7. Harta client nu se incarca. De cateva zile, chiar cu cache sters.
    EG7 este blocat total: harta client nu se incarca !! 17 ani este un fiasco grosolan.
     
  8. Azi de pe la ora 16, la fel. 17 ani = fiasco total adica non-joc.
     
  9. gimysz

    gimysz User

    Se rezolva ceva cu bugul din porti sa le putem face? chiar trebuie sa dureze atat?
     
  10. Dar cu bugul de la licitatie ?? Cel care te face logout dupa cinci licitatii si/sau refresh-uri.
    Este bug sau este facut cu intentie ??