Feedback Feedback - Dialogul producătorului

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 14 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Server: GE3
    Utilizator: NewEra
    Data inregistrare: 06-04-2020
    Level: 21
    Rank: General-Sef
    Ore jucate: 1,087
    Misiuni incheiate: 77
    Onoare: +15,4 MILIARDE

    Am o singura intrebare la echipa BP si-anume:
    - Ce fel de misiuni trebuie sa fac pentru a atinge performantele acestui jucator?


    Intreb pentru ca am incheiat 197 de misiuni in 13400 ore jucate pe parcursul a 10 ani si sunt invidios/gelos ca n-am decat 2 miliarde onoare.

    As vrea si eu sa fiu HONORABIL ca stimabilul mentionat mai sus... cum fac?

    my2cents

    P.S: Din surse anonime am inteles ca la suport a fost anuntat/trimis/verificat si totul este in regula :)
     
    Tibles, FluPlague_MCPK, Veneficus și alți 2 apreciază asta.
  2. monika73

    monika73 User

    Sincer si eu sunt curios cum sau in ce fel a fost verifiat de sa ajuns la concluzia ca este in regula:confused::confused::confused:
     
    FluPlague_MCPK și Veneficus apreciază asta.
  3. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Ma dezamagesti cum 197 misiuni in 10 ani ?
    Am eu pe globala 149 in 75 de ore .
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. Ok, sunt un lenes, imi asum aceasta "calitate".

    Am totusi o intrebare pentru tine @bibicU[HQ] : Cate miliarde de onoare ai obtinut din cele 149 misiuni efectuate in 75 ore?

    my2cents
     
    FluPlague_MCPK, Veneficus și monika73 apreciază asta.
  5. monika73

    monika73 User

    oooooo daaaaaa lovit direct la tinta.
     
  6. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Nu ma-ntelege gresit , speram sa zici ca ai uitat sa scri un 0 la coada, dar ma rog fiecare joaca cum vrea .
    In legatura cu onoarea( 75023) pe globala am formatia x care nu da onoare , ma intereseaza experienta sa pot intra in B-L pentru prometheus .
    Misiunile din cite imi aduc aminte ( nu stiu anul ) s-au resetat .
     
    Modificat ultima dată: 23 Feb 2021
  7. Ai nik la fem . si scri la masc.
    E contul tau ?
     
  8. monika73

    monika73 User

    Monică este nume de familie doar ca nu stau mereu sa pun litera..ă..
    ////Acum poti dormi linistit?
     
  9. Monika 73 scriai ca iti raspunde lumea la misto .
    Tu ce faci , induci lumea in eroare , faci misto de toata lumea cu nik de fata ?
    Daca esti barbat fi barbat nu altceva .
     
  10. monika73

    monika73 User

    Deci dupa parerea ta ar trebui sa imi schimb numele de familie? Nu se vede ca am poza la profil? Deci chiar nu va inteleg.....
     
  11. Dupa parerea mea (poza nu se vede la postari noi ) nici nu te bagam in seama daca nu vedeam ca in ultimul timp erai singurul care postai .
    Poza , poti sa pui orice poza poate nici nu esti tu in poza .
     
  12. UFO™

    UFO™ User

    salutare...iti mai poti aduce aminte numele conationalului care a castigat JPA si in ce an a avut loc?? multumesc
     
  13. Ei, nu e clar?? A stat pe bicicleta !1 ;) ;) ;) :D:D
     
  14. majoritate jucatorilor au plecat pentru ca : conducerea jocului sunt avari dupa bani si nu ai intereseaza buna functionare a jocului !!!
    acest joc nu are cum sa functioeze bine !!! el functioneaza numai daca bagi programe ca si asa sunt facute de programatorii DO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JOCUL A DEVENIT O MIZERIE !!! cu parere de rau.
    Jucatorii noi nici macar nu stiu cum a fost jocul si defapt ce a insemnat darkorbit !!! acuma este doar bazarul din fasia gaza si carnavalul din rio :)))))
    din acest motiv rog toti jucatorii sa nu mai bagati bani in joc !! se poate juca si fara premium si de itemuri cu pene colorate nu aveti nevoie:)
    si daca ai ajuns general pe jocul acesta cu ce te-ai ales ??? asa ca : joaca fara bani si lasa petul sa culeaga 24 din 24 :))))))) mai avem si noi viata personala si cand noi dormim are petul de cules :))))))))
     
    -Anunaky-, kk12, Veneficus şi o altă persoană apreciază asta.
  15. LASER_1

    LASER_1 User

    Iar nu functioneaza latura asta de joc ))) acum ce sa mai intamplat domnii admini ? au venit rachetele de la palestinieni sau de la israeliti ?
     
    Tibles, BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  16. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    pe g3 a cazut serverul de jumatate de ora nu se poate loga si cum e luni si iarba nu creste pe g3 maine dupa restart ca acum doarme conducerea!
     
    Veneficus și Neumarkt apreciază asta.
  17. Neumarkt

    Neumarkt User

    ;)asa este
     
  18. lucica

    lucica User

    ne spune si noua vreun admin daca ne mai putem loga in seara asta?
     
    FRUMUSICA și Veneficus apreciază asta.
  19. Veneficus

    Veneficus User

    sunt pe trenulete in x-8 fug dupa "curcurbitori":)
     
    Tibles și FRUMUSICA apreciază asta.
  20. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    se pare ca serverul g3 e in moarte clinica asa ziceam si de g1 si vad ca ala l-a mai remediat acum g3 cade cel mai mult!
     
    Veneficus, lucica și -Anunaky- apreciază asta.