fără întrebări, doar certitudini !

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de WIΖΛΓΔ, 7 Apr 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    Modificat ultima dată de către moderator: Astăzi la 06:56domnule moderator (nu știu care căci ai avut grijă ca sistemul să-ți ascundă numele), observ cu oareșce ”satisfacție” că-mi acorzi o atenție deosebită mie și postărilor mele: ”Postarea ta din subiectul Feedback "Ziua GG recompense duble" - o săptămână a fost ștearsă. Motiv: off topic
    Astăzi la 06:57 ”
    încă și mai tare m-aș bucura (și cu adevărat de astă dată) dacă măcar același grad de atenție ar fi acordat tuturor postărilor colegilor noștri care reclamă aici pe forum multe, chiar foarte multe deficiențe majore ale jocului și chiar deficiențe ale activității voastre de moderatori. se presupune că echipa de moderare ar trebui să acorde o atenție deosebită comunității noastre de jucători, să fie interfața activă care face posibilă transmiterea către staff-ul jocului a feedback-ului real venit din partea comunității și astfel să fie de un real ajutor jucătorilor.
    din păcate lucrurile nu stau așa ! au trecut mai bine de șase ani de cînd a fost făcută ultima intervenție în secțiunea forumului care ar trebui să pună la dispoziția jucătorilor cvasitotalitatea regulilor care guvernează jocul. nu se mai întîmplă nimic acolo, așa cum de ani buni nu am mai văzut pe forum o explicație tehnică venită din partea adminilor sau moderatorilor care să se refere la o problemă majoră de joc semnalată de un jucător (sau chiar de majoritatea comunității)
    deci, așa stînd lucrurile, putem concluziona cu legitimitate că jucătorii care au fost promovați moderatori sau admini nu mai sunt ”în slujba comunității” căci s-au transformat pe față în polițiști ai big p cu sarcina de a retușa (de ochii lumii) imaginea unui joc căruia nu-i mai pasă de jucătorii care-l joacă ci doar de conturile proprii care sunt alimentate, culmea, chiar de acești jucătorii.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.