Suport Explicatie !!!

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de monst3r, 29 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. monst3r

    monst3r User


    Vad eu rau sau playerul de mai jos are 10 drone din care 9 sunt Apis ???


    [​IMG] [​IMG]
     
    *N!NO* apreciază asta.
  2. Cehn

    Cehn User

    confirm...l-am pozat si eu.
     
    *N!NO* apreciază asta.
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Pentru a putea verifica , avem nevoie de numele exact al navei respective sau profilul jucatorului si serverul de joc.
     
  4. *N!NO*

    *N!NO* User

    Bravo! Server..? :)
     
  5. Problema este cunoscută şi se datorează unei erori apărute la cutiile piraţilor.
     
  6. mobob

    mobob User

    ce treaba are nivelul cu rangul?
    poate foarte bine sa aiba nivel mai mare,dar rang mic...orice jucator care nu joaca o perioada lunga de timp va avea o scadere majora in rang,fara ca asta sa ii afecteze nivelul.
     
    savuviorel_007 apreciază asta.
  7. relax

    relax User

    In plus, "cutiile piratilor" se gasesc pe toate hartile.. incepand cu x-2(am impresia ca nu mai sunt in x-1, sper sa nu ma insel).
    Serverul este EG2.
     
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    motivația furnizată de ©ØrrØsivΞ este plauzibilă. pentru a colecta ”cutiile piraților” ori cufere de toate culorile nu este nevoie să ajungi în hărțile piraților.

    nivelul jucătorului cu nouă APIS este, foarte probabil, în concordanță cu rangul lui, adică mic căci la cîte salve trage în lordakia aia amărîtă nu prea are dotări de nivel superior pe navă.
     
    Veneficus, *N!NO* și savuviorel_007 apreciază asta.
  9. monst3r

    monst3r User

    Serverul este Europa Globala 2 Numele e prea ciudat !
     
  10. Cehn

    Cehn User

    Nu te mai agita.
    L-am atacat si nu putea răspunde pe măsura.
    Practic sunt conturi de test ori mari ori de nereprodus erori.
    Daca nu se abuzează se poate trece peste.
     
  11. monst3r

    monst3r User

    Asta nu inseamna ca el cu 9 Apis poate sa o treaca lin ... Remove boot-erilor si programati, normal ca nu va pasa dar eu, sau chiar mai multi vrem un joc educat si corect ... Nu cred ca tiar comveni sa am 12 zeus si sa dau de tine pe mapa :p sau sa continui sa trag cand dai EMP . A da nu exista joc corect, dar ar trebui sa se faca darkorbit download-abil si sa bage un anti injector sau un GameGuard [FPS Freeze Rezolvat LAG rezolvat Mii si sute de conturi banate si noi sa radem ca fara programe sunteti 0] "Nu te simti nu vorbesc despre tine e ceva la modul general"
     
  12. Cehn

    Cehn User

    Monstre:
    1. Ti-am susținut semnalarea.
    2. Sunt deja subiecte dedicate pt bug-uri
    3. In vremuri apuse cu Fox si cu nu știu ce add-on se afișau mai multe drone.
    4. L-am atacat pe asta si era vai de el.
    Deci știu ca aceasta semnalare poate fi cea mai putin importanta eroare adusa de ultimele "implementări".

    Se pare ca nu tu înțelegi mesajul foarte clar al lui Corozive.
    Asa ca nu înțeleg de ce te cerți tu cu mine!
    Nu suntem in reclama: "V-am prins vrăjitoarelor!"
    "E bube" mult mai grave decat o astfel scapare.
    Lipsește-ma te rog de un răspuns.
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  13. Există un anunţ în care se face referire la problema semnalată! Problema nu este generată de utilizarea vreunui program.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.