Experienţa bat-o vina!

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Rockeffeler, 14 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI


  1. si matale la fel ....... Eroare Recompenta de la Domination


    un administrator nu ar trebui sa i "intepe " pe cei care scriu aici ci dimpotriva sa i ajute daca nu stiu sa scrie.daca cineva iti scrie mai agresiv incearca sa i raspunzi cu blandete sa vezi ca o sa se schimbe,am fost si eu administrator pe alt joc,iti spun din experienta.
     
  2. Faceţi referire la un subiect şi o greşeală care nu-mi aparţin, respectiv la titlul subiectului Eroare Recompenta de la Domination, subiect creat de ^^TheThor^^. Chiar şi aşa, este vorba de o greşeală de dactilografiere şi nu poate fi comparată cu supliciul la care este supusă limba română de maestrul florentin. Daţi-mi voie să mă îndoiesc de experienţa dvs. ca "administrator pe alt joc"... :rolleyes:

    Nu-i datoria mea sau a altcuiva din acest forum să suplinească ceea ce ar fi trebuit dobândit pe parcursul şcolii şi a celor 7 ani. De asemenea, nu am nici cea mai mică compasiune faţă de cei care, români fiind, nu ştiu să-şi vorbească şi să-şi scrie corect limba, nici măcar într-o măsură de bun simţ şi lucruri elementare.

    Nu am un scop în a semnaliza astfel de indivizi, însă am să sancţionez infatuarea lor ori de câte ori ei o ridică la rang virtute.

    Vremurile în care trăim nu oferă nicio scuză unor astfel de indivizi! Atâta timp cât are acces la un calculator, completarea oricărei educaţii primite, fie ea şi deficitară din varii motive, e la o apăsare de taste....


    ...a ajuta nu înseamnă a băga în traistă sau a-i da un peşte gata prins ci, dimpotrivă, a-l învăţa să pescuiască!
     
    _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] și Silviu apreciază asta.