eVoucher

Discuție în 'Probleme generale' creată de hosteanu.ionut, 14 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Adineaori toti jucatorii DO au primit un eVoucher cu ocazia RELOADED cu o hala de hangar si o nava tip Sperhead dar , eu mam uitat atent si nu am primit asa ceva... Am verificat tot ce era posibil si tot nu stiu dece nu-mi vine eVoucherul....

    Multumesc pt ascultare.
     
  2. torteto

    torteto User

    nici eu nu am primit
     
  3. Este foarte straniu, si nu stiu dece.... sper ca BP sa verifice problema si sa trimita la toti eVoucher-ul
     
  4. Treaba e de la tine , pt ca nu ai bifat sa primesti newsletters !!!
     
  5. torteto

    torteto User

    am bifat si am primit acum mesajul de la BP cu codul de la hades si nu pot baga codul
     
  6. NU ma ca am verificat tot ce era posibi... newwsletter activ tot merge....
     
  7. SILUR0

    SILUR0 User

    nici eu nu am primit .
    cu toate ca alte dati primeam .
     
  8. Adineauri ?!?!

    Acele coduri promotionale s-au dat acum mult timp ;);)
    Cel putin multi prieteni de-ai mei au primit eVoucher-ul acum 2 saptamani :p asa ca nu ma mir de ce nu l-ati primit si voi.. Roagati prietenii sa se uite la data primirii mail-ului cu acel eVoucher..

    Eu am primit 2 mail-uri, unul pe 3 Feb si unul pe 4 Feb.. :D asa ca adineauri este impropriu spus ..:p
     
  9. Hermes

    Hermes Guest

    "Adineaori " nu s-a trimis la nimeni voucher. Fie reactionezi cu intarziere , fie prietenii tai ti-au facut o farsa. Cat despre "de ce eu nu am primit", exista un anunt oficial pe care ar fi trebuit sa-l citesti.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.