Event Helix

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de »яσmέσ•Bσў«ìŋ$aŋę»RO, 18 Iun 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. la misiunile noi de la eventul Helix nu se pot face mai multe inr-o zi? am facut una si imi zica ca mai am loc de 1 misiune dar nu o pot lua.
     
  2. rattyionut

    rattyionut User

    una pe zi
     
  3. Ofertă specială Super Booster


    Profită de o reducere simțitoare la pachetul de 10 ore booster DMG/SHD/HP

    Sautări piloți,

    Începând cu 19 februarie, miezul nopții, până pe 21 februarie 23:59 (ora serverului local) primiți trei boostere la pachet cu o reducere substanțială:
    • DMG-B02 booster daune (+10% daune, 10 ore durată, bonus grup)
    • SHD-B02 booster scut (+25% scuturi, 10 ore durată, bonus grup)
    • Hp-B02 booster PV (+10% puncte de viață, 10 ore durată, bonus grup)
    Suntem in februarie ?
     
    BROSCOIUL și oanac apreciază asta.
  4. Ai citat exact anunţul care apare pe pagina de "Home" a contului de joc, anunţ care a fost afişat acolo la timpul potrivit, adică în concordanţă cu datele specificate în anunţ şi va rămâne acolo până ce alte anunţuri îi vor lua locul....:rolleyes:
     
  5. Pai eu m-am referit la luna care este mentionata acolo si anume Februarie si noi suntem in Iunie ...
     
  6. Cu părere de rău, mai mult decât ţi-am tradus anterior nu am ce-ţi face pt. a te face să înţelegi.
     
  7. rattyionut

    rattyionut User

    ,,Articol obținut: Fragment plan dronă Zeus,, poti sa obtii asa ceva din cutiile bonus la acest event?
     
  8. Vladut

    Vladut User

    Se pare ca da...
     
  9. relax

    relax User

    Da, chiar da.. eu as aduna cat mai multe cutii in locul celor ce au nevoie de ultima drona :)
     
  10. SwizX

    SwizX User

    Poti gasi mai mult de o bucata ?
     
  11. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    LF4, Hercules, Havoc nu ati gasit? :))
     
  12. Da ;) poti gasii mai mult de o bucata ;) eu cu duplicator am luat 3 parti si inca 2 parti ;)
     
  13. ce sa intamplat cu ultima misune de event ca nu mai este?

    au fost ultimile 2 in aceeasi zi cumva?ca misiunea nu mai e dar eventu vad ca apare pe pagina principala
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 29 Iun 2015
  14. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    tipic do !
    au închis eventul cu o zi mai devreme, au afişat mai multe misiuni ori, ceea ce mi se pare cel mai probabil, s-au răzgîndit retrăgînd cea mai profitabilă misiune a eventului.
    bravos !! :D:eek:
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. Nu erau disponibile mai multe misiuni, am incercat eu sa iau ultima misiune dupa finalizarea celei de dinainte si nu m-a lasat, mai ramasesera cateva ore pana la misiune. Acum vad ca nu mai e , probabil nu a calculat bine durata eventului sau e vre-o eroare ceva.
     
  16. ultima misiune a fost pina la ora 12 ,imediat dupa fix nu mai era.o fi furat-o extraterestrii:)))
     
  17. LASER_1

    LASER_1 User

    Ca de obicei DO ne amageste si ne ia la misto . Lasa ca merge si asa :confused:
     
  18. rattyionut

    rattyionut User

    bataie de joc [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]:mad::mad:
    sunt curios daca si nemtii au patit la fel ca noi?
     
    Modificat ultima dată: 29 Iun 2015
  19. Am facut aseara toate misiunile de event iar ultima "Helix te vede" nu ma lasat sa o fac si azi a disparut ! Bataie de joc !
     
  20. am acceptat ieri mis aia cu 8 boss devolarium si nu stiu cati boss saimon ...si astazi am facut 2 boss devo si nu s-a pus la mis
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.